Docstoc

lista do wysyłki

Document Sample
lista do wysyłki Powered By Docstoc
					                     Faxinternetowy   http://www.faxinternetowy.pl/

Komisja Infrastruktura - wybrani      Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu
Zbigniew.Rynasiewicz@sejm.pl           Cieślik Leszek /PO/
Wieslaw.Szczepanski@sejm.pl                     email
Andrzej.Adamczyk@sejm.pl
Beata.Mazurek@sejm.pl                            FAX
Kazimierz.Smolinski@sejm.pl                      Strona www
Janusz.Piechocinski@sejm.pl                      Dyrektor Biura Poselskiego - Łucja Sznejder:
Bronislaw.Dutka@sejm.pl                 Klepacz Witold /SLD/
Kazimierz.Hajda@sejm.pl                          email
                                                 FAX
                                                 Strona www
                                                 Kontakt - Formularz
                                        Litwiński Arkadiusz /PO/
                                                 email

                                               FAX
                                               Strona www
                                        Młyńczak Aldona /PO/ - przewodniczący
                                               email


                                                FAX
                                                Strona www
                                        Racki Józef /PSL/
                                                email
                                                Fax
                                                Strona www


                                      Stanisław Kudroń - Zastępca dyrektora Departamentu Strategi
                                                 email
                                                 Fax
                                      Piotr Styczeń - Podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktu
                                                 email
nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o finansowym wsparciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania

                                                  Leszek.Cieslik@sejm.pl
                                                  Leszek.Cieslik@platforma.org
                                                  876424147
                                                  http://www.leszekcieslik.pl/
rektor Biura Poselskiego - Łucja Sznejder:        biuro@leszekcieslik.pl

                                                  Witold.Klepacz@sejm.pl
                                                  322662511
                                                  http://www.witoldklepacz.pl/
                                                  http://www.witoldklepacz.pl/kontakt/8.html

                                                  Arkadiusz.Litwinski@sejm.pl
                                                  Arkadiusz.Litwinski@platforma.org
                                                  914332256
                                                  http://www.litwinski.eu/
ldona /PO/ - przewodniczący
                                                  Aldona.Mlynczak@sejm.pl
                                                  aldona@mlynczak.pl
                                                  Aldona.Mlynczak@platforma.org
                                                  713305539
                                                  http://www.mlynczak.pl/new/

                                                  Jozef.Racki@sejm.pl
                                                  627577561
                                                  http://jozefracki.blog.onet.pl/


droń - Zastępca dyrektora Departamentu Strategii Budownictwa i Mieszkalnictwa MI
                                                     skudron@mi.gov.pl
                                                     226288958
 - Podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury
                                                     pstyczen@mi.gov.pl
ciu rodzin w nabywaniu własnego mieszkania (druk nr 3899)

				
DOCUMENT INFO
Shared By:
Categories:
Tags:
Stats:
views:104
posted:3/20/2011
language:Polish
pages:3