Docstoc

hsp-contact-persons

Document Sample
hsp-contact-persons Powered By Docstoc
					           Nederlandse Hogeronderwijsinstelling                     Contactpersoon                              E-mail
Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten                    K.W. Kui                        k.kui@ahk.nl
ArtEZ Hogeschool voor de kunsten                          A. Eshuis                       a.eshuis@artez.nl
AVANS Hogeschool Breda                                    P. Bragt                        internationaloffice@avans.nl
Christelijke Agrarische Hogeschool                        T. Menger                       met@cah.nl
Christelijke Hogeschool Windesheim                        I. Serail                       i.serail@windesheim.nl
Codarts, Hogeschool voor de Kunsten                       A. Ross                         jmross@codarts.nl.
Design Academy Eindhoven                                  Y. van Kessel                   yolande.vankessel@designacademy.nl.
Erasmus Universiteit Rotterdam                            L. van Gelder                   scholarships@eur.nl
European University for Professional Education            G.L. Torain                     info@euruni-thehague.nl
Fontys Hogescholen                                        F. van den Berg                 floor.vandenberg@fontys.nl
Gerrit Rietveld Academie                                  J. Vics                         jvics@grac.nl
Haagse Hogeschool                                         L. Steijger                     internationaloffice@hhs.nl.
Hanzehogeschool Groningen                                 P.E. van der Werf               p.e.van.der.werf@pl.hanze.nl
HAS Den Bosch                                             G. Jansen                       international@hasdb.nl
Hogeschool INHOLLAND                                      L. Goos                         Liesbeth.Goos@INHOLLAND.nl
Hogeschool Leiden                                         M. Bergman                      bergman.m@hsleiden.nl
Hogeschool Rotterdam                                      E. Jacobs                       e.jacobs@hro.nl
Hogeschool Utrecht                                        G. Kippers                      geja.kippers@hu.nl
Hogeschool van Amsterdam                                  S.J. Visser                     S.J.Visser@hva.nl
Hogeschool van Arnhem en Nijmegen                         C.S.H. Segeren                  cor.segeren@han.nl
Hogeschool van Beeldende Kunsten, Muziek en Dans S, Konings                               s.konings@admin.koncon.nl
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht                        D. Mouw                         dorien.mouw@central.hku.nl
Hogeschool Zeeland                                        J. van der Vlies; E. Clemmink   jvlies@hz.nl; evelien.clemmink@hz.nl
Hogeschool Zuyd                                           C. Mantz                        c.c.j.mantz@hszuyd.nl
Institute for Housing and Urban Development Studies       R. van der Zwet                 vanderzwet@oos.eur.nl
Institute of Social Studies                               A. van den Berg                 vdberg@iss.nl
                                                          A. Observation
International Institute for Geo-information Science and Earth Scheggetman                 education@itc.nl
NHTV Internationale Hogeschool Breda                      J. Seegers                      seegers.j@nhtv.nl
Nyenrode Business Universiteit                            K. Versteegen                   k.versteegen@nyenrode.nl
Radboud Universiteit Nijmegen                             P. Haarhuis; J. Brommer         p.haarhuis@io.ru.nl ; j.brommer@io.ru.nl
Rijksuniversiteit Groningen                               A. Toxopeus                     a.toxopeus@rug.nl
Saxion University of Applied Sciences                     A. te Winkel                    scholarships@saxion.nl
STC-Group, Netherlands Maritime University Rotterdam A.P. Smaal                           info@stc-nmu.eu
Stenden Hogeschool (CHN)                                  H. ter Horst                    margriet.ter.horst@stenden.com
Stoas Hogeschool, opleidingslocatie Dronten               A. Keijzer                      ake@stoashogeschool.nl
Technische Universiteit Delft                             R. Aggenbach                    internationaloffice@tudelft.nl
Technische Universiteit Eindhoven                         M. van Heusden                  M.G.v.Heusden@tue.nl
UNESCO-IHE Institute for Water Education                  I. Melis                        i.melis@unesco-ihe.org
Universiteit Leiden                                       C. Schotte                      c.schotte@io.leidenuniv.nl
Universiteit Maastricht                                   L. Hegge                        scholarships@ssc.unimaas.nl
Universiteit Nijenrode                                    B. van Eunen - Hummel           scholarships@nyenrode.nl
Universiteit Twente                                       W. Klieverik                    scholarship@so.utwente.nl
Universiteit Utrecht                                      F.E. van der Geest              scholarship@qdesk.uu.nl
Universiteit van Amsterdam                                P. Schoemaker                   p.schoemaker@uva.nl
Universiteit van Tilburg                                  R. Lindsay                      r.j.lindsay@uvt.nl
Van Hall Larenstein - Leeuwarden                          G. Koopmans                     gerrit.koopmans@wur.nl
Vrije Universiteit Amsterdam                              E. Mooijman                     international@dienst.vu.nl.
Wageningen Universiteit                                   I. Meijer                       internationalstudentsupport.@wur.nl