Novoročné pozdravy by embuck

VIEWS: 12,168 PAGES: 2

									Novoročné pozdravy
Posielanie novoročných pozdravov je tradícia, ktorú každoročne dodržiava množstvo Slovákov. Najčastejšie prostredníctvom SMS zdieľame s ľudmi, ktorí sú nám blízki krátke novoročné pozdravy, novoročné veršíky, novoročné vinše, či novorčné blahoželania. Tu vám prinášame pár. Všetko krásne v novom roku, dobrých ľudí popri boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány zdaria. To Vám praje .... Vinšujem Vám na nový rok, čo vždy ľudia vravia, lebo je toto najlepšie: „pokoj, stálosť zdravia.“ Od malého malý vinšík prijmite, avšak srdečný: nech Vás toho roku šťastím obdarí Boh v láske večný. Vinšujem Vám všetko šťastie na deň roku nového; nech Vás Pán Boh ochraňuje od všetkého smutného. V novom roku žiadne nehody, iba veselé príhody, doma veľa pohody, nepoznať žiadne nezhody a peňazí dostatok na hody. Pokojne si ďalší nalej, veď život ide stále ďalej. Pokojne si ďalšiu zapáľ,

veď aj ten, čo nefajčil, skapal. Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chľastu veľmi zle, až ohňostroj ti v zadku vyprskne, až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna, až zistíš, že pyrotechnika je nebezpečná, až v prednom vačku ti vybuchne delobuch a zapáli ti zo zadku vyprdnutý puch a poletíš oknom ponad nejakú strechu a rozrežeš si zadok na kuse plechu, tak potom priať šťastie ti už neskoro bude, preto tak skoro ti to prajem a v kľude. Šťastný nový rok. V Novom roku Ti posielam toľko pusiniek, koľko je v Tvojom šampanskom bubliniek. Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločne, krásne sviatky vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada. Na konári stromu vtáčatko šteboce, my Vám prajeme veselé Vianoce. Zároveň želáme aj šťastný Nový rok, aby bol úspešný každý Váš ďalší krok.

Tak ako dnes starý rok padá, nech do tvojho srdiečka šťastie sadá, zabudni na bolesť a starosti a preži ďalší rok v láske a radosti.


								
To top