Docstoc

1_9_9298 - 4CTi90-1BE A2201 _HONKER_

Document Sample
1_9_9298 - 4CTi90-1BE A2201 _HONKER_ Powered By Docstoc
					                                        KATALOG CZĘŚCI SILNIKA
                                          PARTS CATALOGUE

                                      4CTi90-1BE A2203    EURO 3
                                      4CTi90-1BE A2201    EURO 3
                                      4CTi90-1BE6 A2201   EURO 3




4CTi90-1/HONKER/K/a                        1.9.9298                Wydanie:   Kwieciewń 2005
                                                                   Issue:          April 2005
ANDORIA-Mot Sp. z o.o.
ul. Krakowska 140, 34-120 ANDRYCHÓW
tel.: +48 33 8762 724
fax: +48 33 8753 560
http://www.andoria-mot.com.pl,
e-mail: sales@andoria-mot.com.pl
                                                   -2-




SPIS TREŚCI               CONTENTS
                                                           NR RYSUNKU          STRONA
NAZWA                     NAME
                                                            NR TABLICY          PAGE
Wstęp                     Introduction                                           3

Tablica luzów             Clearance table                                        4
                          Cylinder block                   4.96.11.03.000         5
Kadłub
                                                          1 (4.96.11.03.001)   06 - 10
                          Cylinder head                    4.96.12.04.000        11
Głowica
                                                          2 (4.96.12.04.001)   12 - 14
                          Cylinder head top                 4.96.12.05.000       15
Nasada głowicy
                                                          3 (4.96.12.05.001)   16 - 18
                          Manifolds                        4.96.12.06.000        19
Kolektory
                                                         4 (4.96.12.06.001)    20 -21
                          Crankshaft                       4.96.13.06.000        22
Wał korbowy
                                                         5 (4.96.13.06.002)    23 - 24
                          Oil pan                          4.96.11.04.000        25
Miska oleju
                                                         6 (4.96.11.04.001)      26
                          Water pump                        4.96.25.08.000       27
Pompa wodna
                                                          7 (4.96.25.08.001)     28
                          Oil pump                         4.96.17.01.000        29
Pompa oleju
                                                         8 (4.96.17.01.001)    30 - 31
                          Injection pump drive             4.96.15.01.000        32
Napęd pompy wtryskowej
                                                         9 (4.96.15.01.001)    33 - 34
                          Injection pump - BOSCH           4.96.35.03.000        35
Pompa wtryskowa - BOSCH
                                                         10 (4.96.35.03.001)   36 - 38
                          Injector                         4.96.36.04.000        39
Wtryskiwacz
                                                         11 (4.96.36.04.001)     40
                          Fuel filter                      4.96.92.02.000        41
Filtr paliwa
                                                         12 (4.96.92.02.001)     42
                          Turbocharger                     4.96.70.02.000        43
Turbosprężarka
                                                         13 (4.96.70.02.001)   44 -45
                          Electric equipment                4.96.72.09.000       46
Osprzęt elektryczny
                                                         14 (4.96.72.09.001)   47 - 48
                          Vacuum pump                      4.96.40.01.000        49
Pompa podciśnieniowa
                                                         15 (4.96.40.01.001)     50
                                                 -3-




                                                         NR RYSUNKU          STRONA
NAZWA                    NAME
                                                          NR TABLICY          PAGE
                         Timing belt tensioner           4.96.11.05.000         51
Napinacz pasa zębatego
                                                       16 (4.96.11.05.001)      52
                         Cooling system                  4.96.22.06.000         53
Układ chłodzenia
                                                       17 (4.96.22.06.001)      54
                         Timing belt covers              4.96.22.05.000         55
Osłony pasa zębatego
                                                       18 (4.96.22.05.004)      56
                         Auxiliary equipment             4.96.20.08.000         57
Wyposażenie
                                                       19 (4.96.20.08.001)    58 - 59
Indeks numerów części    Part number index                                    60 - 65
                                                                                -3-




WSTĘP                                                                                 INTRODUCTION
Niniejszy katalog części obejmuje części do silników 4CTi90-1BE A2203;                This catalogue covers parts for 4CTi90-1BE A2203; 4CTi90-1BE A2201
4CTi90-1BE A2201; 4CTi90-1BE6 A2201 spełniających wymagania EURO 3,                   and 4CTi90-1BE6 A2201 engines that meet the requirements of EURO 3,
przeznaczonych do napędu samochodów HONKER.                                           destined for HONKER vehicles.



Uwaga:                                                                                Note:
ANDORIA zastrzega sobie prawo dokonywania zmian konstrukcyjnych i                     ANDORIA reserves the right to introduce design and process changes.
technologicznych. W związku z tym mogą występować różnice pomiędzy                    Therefore, there might be differences between parts presented in figures
częściami przedstawionymi na rysunkach i w tablicach, a częściami                     and tables and those actually found on engines.
występującymi w silniku.


UKŁAD KATALOGU                                                                        CATALOGUE ARRANGEMENT
Części ujęte w katalogu pokazane są na rysunkach i oznaczone liczbami                 Parts covered by this catalogue are shown in figures and marked with
porządkowymi oraz wyszczególnione w tablicach .                                       sequence numbers, and listed in tables under the same sequence
Tablice przedstawiają:                                                                number.
- pierwsza kolumna ("No.") - liczba porządkowa odpowiadająca oznaczeniu               The tables present:
części na rysunku (oprócz podzespołów wyszczególnionych w dolnej części               - first column ("No.") - sequence number corresponding to the number in
tablicy, które nie są oznaczone na rysunku),                                          figure (except subassemblies listed in bottom part of the table, which are
- druga kolumna ("Nf") - numer fabryczny części odpowiadający numerowi                not marked in the figure),
rysunku, w nawiasie numer normy lub numer poddostawcy)                                - second column ("Nf") - part number corresponding to drawing number,
- trzecia kolumna ("Nazwa") - nazwa części po polsku                                  and standard number or supplier number in brackets,
- czwarta kolumna ("Name" - nazwa części po angielsku                                 - third column ("Nazwa") - part name in Polish,
- kolumny piąta do ósmej ("Ilość") - ilość części wchodzących do danej wersji         - fourth column ("Name") - part name in English
silnika ("-" oznacza, że dana część nie wchodzi do danej wersji)                      '- columns fifth to eighth ("Quantity") - part quantity in given engine version;
                                                                                      "-" means that given part is not included in given version.

ZAMAWIANIE CZĘŚCI                                                                     PART ORDERING
Przy zamawianiu części proszę podać:                                                  When ordering parts please specify:
- typ i wersja silnika                                                                - engine type and version
- numer silnika                                                                       - engine number
- numer fabryczny części                                                              - part number
- nazwę części                                                                        - part name

Uwaga:                                                                                Note:
Typ i wersja silnika wybite są z tyłu na kadłubie każdego silnika nad kołem           Engine type and version are imprinted in the back of each engine block
zamachowym. Numer silnika / rok produkcji wybite są z boku na kadłubie                over the flywheel. Engine number / manufacture year are imprinted on the
silnika za pompą wtryskową.                                                           side of engine block behind injection pump.
                                                                         -4-




      TABLICA LUZÓW                                          CLEARANCE TABLE
                                                                                                                         Wartość luzu (mm)
                                                                                                                           Clearance (mm)
No.                     Określenie luzu                                        Clearance description
                                                                                                                    Nominalna       Dopuszczalna
                                                                                                                      Nominal        Permissible
1     Poprzeczny luz w panewkach głównych wału               Main bearing radial clearance                         0,040 - 0,096        0.15
      korbowego
2     Luz osiowy wału korbowego                              Crankshaft end play                                   0,080 - 0,300       0.35
3     Poprzeczny luz w panewce korbowodu                     Big end bearing radial clearance                      0,040 - 0,092       0.15
4     Luz osiowy korbowodu na wale korbowym                  Connecting rod axial play on crankshaft               0,180 - 0,350       0.40
5     Poprzeczny luz sworznia tłokowego w tulejce łba        Radial clearance: piston pin to small end bush        0,030 - 0,042       0.10
      korbowodu
6     Poprzeczny luz sworznia tłokowego w tłoku (na zimno)   Radial clearance: piston pin to piston (cold)         0,003 - 0,013       0.07

7     Wystawanie tłoka ponad płaszczyznę kadłuba             Piston protrusion over engine block surface            0,50 - 0,60
8     Luz pierścienia w rowku tłoka:                         Piston ring clearance in piston groove:
      - 1 pierścień uszczelniający                           - 1st compression ring                                0,050 - 0,090       0,25
      - 2 pierścień zgarniająco-uszczelniający               - 2nd scraper ring                                    0,040 - 0,078       0,25
      - 3 pierścień zgarniający                              - 3rd oil control ring                                0,045 - 0,085       0,25
9     Luz w zamku pierścienia:                               Piston ring gap:
      - 1 pierścień uszczelniający trapezowy                 - 1st compression ring                                 0,40 - 0,60        1,50
      - 2 pierścień uszczelniający minutowy                  - 2nd scraper ring                                     0,25 - 0,45        1,50
      - 3 pierścień zgarniający                              -3rd oil control ring                                  0,25 - 0,40        1,50
10    Poprzeczny luz w łożyskach wałka rozrządu              Camshaft bearing radial clearance                      0,08 - 0,13        0.20
11    Luz osiowy wałka rozrządu                              Camshaft end play                                     0,080 - 0,260       0.30
12    Poprzeczny luz w łożyskach wałka napędu pompy          Injection pump drive shaft radial clearance:
      wtryskowej:
      - przód                                                - front bearing                                       0,030 - 0,099       0,15
      - tył                                                  - rear bearing                                        0,025 - 0,075       0,10
13    Luz osiowy wałka napędu pompy wtryskowej               Injection pump drive shaft end play                   0,150 - 0,300       0.35
14    Luz zaworowy mierzony pomiędzy krzywką i               Valve clearance measured between cam and rocker           0.20            0.20
      dźwigienką zaworową na zimnym silniku, dla zaworów     arm with cold engine, for intake and exhaust valves
      ssących i wydechowych
15    Luz między zaworem: ssącym i prowadnicą                Clearance: intake valve stem to valve guide           0,020 - 0,049       0,15
                             wydechowym i prowadnicą                    exhaust valve stem to valve guide          0,030 - 0,059       0,15
16 Luz osiowy wirnika pompy podciśnieniowej                  Vacuum pump rotor end play                             0,10 - 0,22        0.25
17 Poprzeczny luz czopa wirnika w otworze łożyskowym         Vacuum pump rotor journal radial clearance            0,032 - 0,077       0.12
   wirnika pompy podciśnieniowej
18 Luz międzyzębny wirników pompy olejowej                   Oil pump rotor gear backlash                           0,03 - 0,15        0.20
19 Luz łożyskowania zespołu wirników turbosprężarki:         Turbocharger rotor clearance:
   - promieniowy                                             - radial                                               0,056 - 0,127        -
   - osiowy                                                  - axial                                               0,0254 - 0,084        -
- 10 -
                                                                       - 11 -




TABLICA 1                  KADŁUB                                   ENGINE BLOCK
(4.96.11.03.001)

 No.           Nf                           Nazwa                                      Name                         Ilość - Quantity
                                                                                                        4CTi90-1       4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                        BE A2203       BE A2201 BE6 A2201
  1    1.7.3833            Kadłub                                   Engine block                                   11)                  -
       1.7.3254            Kadłub                                   Engine block                                   12)                  1
 2     1.7.2008            Pokrywa łożyska głównego                 Main bearing cap                                        4
 3     1.7.3189            Pokrywa łożyska ustalającego             Thrust bearing cap                                      1
 4     1.2.1583            Kołek                                    Dowel pin                                              10
 5     1.2.1790            Śruba mocująca pokrywę łożyska           Bearing cap bolt                                       10
 6     1.8.5842            Zaślepka                                 Plug                                                    2
 7     1.8.5841            Zaślepka                                 Plug                                                    6
 8     1.8.1619            Zaślepka                                 Plug                                                    1
 9     1.2.0677            Śruba dwustronna                         Stud                                                    3
 10    1.2.1697            Śruba dwustronna                         Stud                                                    2
 11    1.1.0369            Śruba M8x10-5.8-A                        Bolt M8x10-5.8-A
                                                                                                                          1
       (PN-85/M-82105)
 12    1.2.0323 (KN6-1)    Uszczelka                                Packing washer                                        1
 13    1.2.1583            Kołek (ustalający wsp. pompy wtryskowej) Dowel pin, injection pump bracket
                                                                                                                          2
 14    1.1.2150            Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-       O-ring MVQ 70-N-18.3x2.4
                                                                                                                          2
       (PN-60/M-86961)     18,3x2,4
 15    1.2.1583            Kołek (ustalający obud. koła             Dowel pin, flywheel housing
                                                                                                                          2
                           zamachowego)
 16    1.9.0144            Pierścień uszczelniający typu "O"        O-ring
                                                                                                                          4
       (PL601259)
 17    1.2.0963            Korek                                    Plug                                                  4
 18    2.18.279            Dysza natrysku oleju na tłok             Oil nozzle                                            4
 19    1.2.0323 (KN6-1)    Uszczelka                                Packing washer                                        8
 20    1.2.0384 (KN4-12)   Śruba łącznika                           Banjo bolt                                            4
 21    1.1.0848            Śruba dwustronna M8x40-8.8               Stud M8x40-8.8
                                                                                                                          2
       (PN-90/M-82131)
 22    1.9.1010            Uszczelka wspornika pompy wtryskowej     Gasket, injection pup bracket
                                                                                                                          1
 23    1.1.0237            Śruba M8x85-8.8-B                        Bolt M8x85-8.8-B
                                                                                                                          1
       (PN-90/M-82101)
 24    1.2.0323 (KN6-1)    Uszczelka                                Packing washer                                        1
                                                                   - 12 -




No.          Nf                           Nazwa                                    Name                             Ilość - Quantity
                                                                                                         4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                         BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
25    1.1.0229          Śruba M8x110-8.8-B                      Bolt M8x110-8.8-B
                                                                                                                          3
      (PN-85/M-82101)
26    1.1.1401          Podkładka sprężysta 8,2                 Spring washer 8.2
                                                                                                                          3
      (PN-77/M-82008)
27    1.7.3305          Wspornik pompy wtryskowej               Injection pump bracket                                    1
28    1.5.0854          Tulejka przednia wałka napędu pompy     Bush, injection pump drive shaft front
                                                                                                                          1
                        wtryskowej
29    1.2.0677          Śruba dwustronna mocująca opór linki    Stud                                                      1
30    1.1.0903          Śruba dwustronna moc. pompę wtrysk.     Stud M8x28-8.8
                                                                                                                          3
      (PN-90/M-82137)   M8x28-8.8
31    1.2.0963          Korek                                   Plug                                                      1
32    1.9.0144          Pierścień uszczelniający typu "O"       O-ring
                                                                                                                          1
      (PL 601259)
33    1.8.1621          Zaślepka                                Plug                                                      1
34    1.1.0891          Śruba dwustronna M6x14-5,8              Stud M6x14-5.8
                                                                                                                          2
      (PN-90/M-82137)
35    1.7.3396          Obudowa koła zamachowego                Flywheel housing                                          1
36    1.1.08613)        Śruba dwustronna M10x28-8.8             Stud M10x28-8.8
                                                                                                                          3
      (PN-90/M-82137)
37    1.1.08984)        Śruba dwustronna M10x55-8.8             Stud M10x55-8.8
                                                                                                                          3
      (PN-90/M-82137)
38    1.7.35634)        Przekładka                              Spacer                                                    1
39    1.2.0894          Podkładka                               Washer                                                    3
40    1.1.0231          Śruba M8x35-8.8.B                       Bolt M8x35-8.8-B
                                                                                                                          3
      (PN-EN 24015)
41    1.2.1499          Podkładka                               Washer                                                    8
42    1.1.0597          Śruba M10x30-8.8-B                      Bolt M10x30-8.8
                                                                                                                          8
      (PN-85/M-82105)
43    2.28.110          Opór linki sterowania pompą wtryskową   Stop, injection pump control cable                        -
44    1.1.1401          Podkładka sprężysta 8,2                 Spring washer 8.2
                                                                                                                          -
      (PN-77/M-82008)
45    1.1.1291          Nakrętka M8-5-B                         Nut M8-5-B
                                                                                                                          -
      (PN-86/M-82144)
                                                                   - 13 -




No.          Nf                           Nazwa                                    Name                           Ilość - Quantity
                                                                                                       4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                       BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
46    1.4.0526          Półpierścień oporowy górny              Thrust washer, upper
      (78.01.04)
                                                                                                                        2
      1.4.0527          Półpierścień oporowy górny, podwymiar   Thrust washer, upper, undersize 0.15
      (5078102110)      0,15
47    1.4.0507          Półpierścień oporowy dolny              Thrust washer, lower
      (78.01.08)
                                                                                                                        2
      1.4.0510          Półpierścień oporowy dolny, podwymiar   Thrust washer, lower, undersize 0.15
      (5078101110)      0,15
48    1.5.0295          Półpanewka główna                       Main bearing
      (101.02.01)
      1.5.0296          Półpanewka główna, podwymiar 0,25       Main bearing, undersize 0.25                           10
      1.5.0297          Półpanewka główna, podwymiar 0,50       Main bearing, undersize 0.50
      1.5.0298          Półpanewka główna, podwymiar 0,75       Main bearing, undersize 0.75
49    1.1.2290          Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-      O-ring MVQ 70-N-16.3x2.4
                                                                                                                        2
      (PN-90/M-73092)   16,3x2,4
50    2.18.407          Przewód spływu oleju, kpl.              Oil return pipe, complete                               1
51    1.1.1400          Podkładka sprężysta Z 6,1               Spring washer Z 6.1
                                                                                                                        4
      (PN-77/M-82008)
52    1.1.0355          Śruba M6x14-5.8-A                       Bolt M6x14-5.8-A
                                                                                                                        2
      (PN-85/M-82105)
53    1.1.1290          Nakrętka M6-5-B                         Nut M6-5-B
                                                                                                                        2
      (PN-86/M-82144)
54    1.2.0291          Podkładka                               Packing washer                                         15)
      (KN6-2)                                                                                                          26)
55    1.2.0013          Korek M14x1,5                           Plug M14x1.5                                           15)
      (S320.08.44)                                                                                                     26)
56    1.8.6544          Króciec                                 Adapter                                                 -
57    1.5.0039          Tulejka                                 Bush
                                                                                                                        1
      (PL 606598)
58    1.9.0046          Pierścień uszczelniający typu "O"       O-ring
                                                                                                                        1
      (PL 605597)
59    1.5.0873          Tulejka                                 Bush                                                    2
60    1.2.1251          Śruba krótka mocująca głowicę           Short bolt, cylinder head                               4
61    1.2.1250          Śruba długa mocująca głowicę            Short bolt, cylinder head                              14
62    2.54.037          Filtr oleju puszkowy                    Oil filter cartridge
                                                                                                                        1
      (PP 8.7.3)
                                                                       - 14 -




No.           Nf                           Nazwa                                         Name                          Ilość - Quantity
                                                                                                            4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                            BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
63    1.2.1757           Króciec                                   Adapter                                                     1
64    2.66.013           Chłodnica oleju typ 1200                  Oil cooler type 1200
                                                                                                                             1
      (1A123560000)
65    1.2.1765           Króciec przyłączeniowy filtru oleju       Adapter, oil filter                                       1
66    (5A45700B)         Uszczelka (element chłodnicy oleju)       Seal                                                      1
67    1.1.1389           Podkładka 8,4                             Washer 8.4
                                                                                                                             3
      (PN-78/M-82006)
68    1.1.1401           Podkładka sprężysta 8,2                   Spring washer 8.2
                                                                                                                             3
      (PN-77/M-82008)
69    1.1.1297           Nakrętka M8-8-B                           Nut M8-8-B
                                                                                                                             3
      (PN-86/M-82144)
70    1.9.0631           Uszczelka                                 Gasket                                                    1
71    1.7.2106           Pokrywka                                  Cover                                                     1
72    1.2.0323 (KN6-1)   Uszczelka                                 Packing washer                                            4
73    1.1.0554           Śruba M8x20-8.8-B                         Bolt M8x20-8.8-B
                                                                                                                             4
      (PN-85/M-82105)
74    1.1.1389           Podkładka 8,4                             Washer 8.4
                                                                                                                             -
      (PN-78/M-82006)
75    1.1.1401           Podkładka sprężysta 8,2                   Spring washer 8.2
                                                                                                                             -
      (PN-77/M-82008)
76    1.1.0566           Śruba M8x16-5.8-B                         Bolt M8x16-5.8-B
                                                                                                                             -
      (PN-85/M-82105)
77    1.2.0159           Uszczelka                                 Packing washer
                                                                                                                             1
      (PL601389)
78    2.68.034           Czujnik ciśnienia oleju                   Oil pressure sensor
                                                                                                                             1
      (APE-4-00-00-00)
79    2.11.9511)         Kadłub z pokr. łożysk, kpl. (No. 1 - 8)   Block with caps, ass'y (No. 1 - 8)                  11)                -
80    2.11.7242)         Kadłub z pokr. łożysk, kpl. (No. 1 - 8)   Block with caps, ass'y (No. 1 - 8)                  12)                1
81    2.11.784           Wspornik pompy wtrysk., kpl. (No. 27 -    Inj. pump bracket, ass'y (No. 27 - 34)
                                                                                                                             1
                         34)
82            1
      2.11.953 )         Kadłub, kpl. (No. 1 - 34)                 Engine block, ass'y (No. 1 - 34)                     1
                                                                                                                       1)                 -
83    2.11.794           Kadłub, kpl. (No. 1 - 34)                 Engine block, ass'y (No. 1 - 34)                    12)                1
84    2.11.8023)         Obud. koła zamach., kpl. (No. 35; 36)     Flywheel housing, ass'y (No. 35, 36)                      1
85    2.11.8044)         Obud. koła zamach., kpl. (No. 35; 37)     Flywheel housing, ass'y (No. 35, 37)                      1
                                                                          - 15 -




No.            Nf                            Nazwa                                        Name                                 Ilość - Quantity
                                                                                                                   4CTi90-1       4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                                   BE A2203       BE A2201 BE6 A2201
86    2.01.8147)             Komplet uszczelek silnika                Engine gasket set
      1                                                               1
       ) Od 01.02.2005                                                 ) From Feb. 1, 2005
      2                                                               2
       ) Tylko do 31.01.2005                                           ) Only until Jan. 31, 2005
      3                                                               3
       ) Tylko dla rozrusznika 2.62.039 (Bosch) lub 2.62.045 (Delco    ) Only for starter motor 2.62.039 (Bosch) or 2.62.045
      Remy)                                                           (Delco Remy)
      4                                                               4
       ) Tylko dla rozrusznika 2.62.034 (Pal-Magneton)                 ) Only for starter motor 2.62.034 (Pal-Magneton)
      5                                                               5
      ) Od 01.04.2002 do 31.08.2003                                   ) From April 01, 2002, to August 31, 2003
      6                                                               6
      ) Od 01.09.2003                                                 ) From September 01, 2003
      7                                                               7
       ) W skład kompletu uszczelek wchodzą:                           ) The gasket set includes:
      1.9.1768 uszczelka miski olejowej                               1.9.1768 gasket, oil pan
      1.9.1604 uszczelka miski olejowej                               1.9.1604 gasket, oil pan
      1.9.1605 uszczelka miski olejowej                               1.9.1605 gasket, oil pan
      1.9.1010 uszczelka wspornika pompy wtryskowej                   1.9.1010 gasket, injection pump bracket
      1.9.0423 uszczelka obud. napędu pompy wtryskowej                1.9.0423 gasket, injection pump drive seal
      1.9.0422 uszczelka pokrywy przestawiacza                        1.9.0422 gasket, timing advancer cover
      1.9.1103 uszczelka pompy oleju                                  1.9.1103 gasket, oil pump
      1.1.2643 pierścień uszczelniający                               1.1.2643 O-ring
      1.9.0631 uszczelka pompy zasilającej                            1.9.0631 gasket, feed pump
      2.90.006 pierścień uszczelniający AS 35x47x7                    2.90.006 O-ring AS 35x47x7
      2.90.007 pierścień uszczelniający AS 85x119x12                  2.90.007 O-ring AS 85x119x12
      2.90.003 pierścień uszczelniający AS 40x55x7                    2.90.003 O-ring AS 40x55x7
      1.1.2290 pierścień uszczelniający 16,3x2,4                      1.1.2290 O-ring 16,3x2,4
- 16 -
- 17 -
- 18 -
- 19 -
- 20 -
- 21 -
- 28 -
                                                                         - 29 -




TABLICA 2                 GŁOWICA                              CYLINDER HEAD
(4.96.12.04.001)

 No.              Nf                     Nazwa                                    Name                            Ilość - Quantity
                                                                                                       4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                       BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    2.12.317           Głowica z zaślepkami i korkami       Cylinder head with plugs and stoppers
                                                                                                                        1
  2    1.4.1145           Gniazdo zaworu ssącego               Intake valve seat
                                                                                                                        4
       (504 0240 0010F)
  3    2.12.342           Wkładka gorąca komory                Pre-chamber                                              4
  4    1.4.1146           Gniazdo zaworu wydechowego           Exhaust valve seat
                                                                                                                        4
       (504 0240 0020F)
  5    1.5.0874           Prowadnik zaworu ssącego             Intake valve guide                                       4
  6    1.5.0875           Prowadnik zaworu wydechowego         Exhaust valve guide                                      4
  7    1.2.0663           Uszczelka osłony                     Shield washer                                            4
  8    1.2.0664           Osłona izolująca                     Heat insulation shield                                   4
  9    2.51.090           Uszczelka zaworowa (866 NW-8-        Valve stem seal (866 NW-8-12/15.4-
                          12/15,4-9,5)                         9.5)
                                                                                                                        8
       2.51.186           Uszczelka zaworowa (FKM8-12/15,4)    Valve stem seal (FKM8-12/15.4)
                          (alternatywa)                        (alternative)
 10    1.8.1688           Sprężyna zaworowa                    Valve spring                                             8
 11    1.4.0545           Miseczka sprężyn zaworowych          Valve spring retainer                                    8
 12    1.4.0619           Półstożek zamka zaworu               Valve collet                                            16
 13    1.4.0544           Wkładka prowadząca                   Valve cap                                                8
 14    1.2.1942           Śruba dwustronna mocująca kolektor   Stud, manifold                                           2
 15    1.2.1818           Śruba dwustronna mocująca kolektor   Stud, manifold                                           7
 16    1.8.1752           Sprężyna dźwigni zaworowej           Rocker arm spring                                        8
 17    1.6.0235           Dźwignia jednostronna                Rocker arm                                               8
 18    1.2.0694           Śruba regulacyjna                    Valve adjuster                                           8
 19    1.2.0717           Nakrętka kontrująca                  Locknut                                                  8
 20    1.8.1761           Podkładka specjalna śruby kulistej   Special washer                                           4
 21    1.2.0748           Uszczelka                            Packing washer                                           1
 22    1.1.2426           Korek AM16x1,5                       Plug AM16x1.5
                                                                                                                        1
       (PN-65/M-73124)
 23    1.1.0899           Śruba dwustronna nasady głowicy      Stud M10x28-8.8, cylinder head top
                                                                                                                        9
       (PN-90/M-82131)    M10x28-8.8
 24    1.2.1583           Kołek ustalający nasadę głowicy      Dowel pin, cylinder head top                             2
 25    1.1.0892           Śruba dwustronna M8x55-8.8           Stud M8x55-8.8
                                                                                                                        8
       (PN-90/M-82131)
 26    1.8.3082           Króciec                              Adapter                                                  1
                                               - 30 -




No.              Nf              Nazwa                  Name              Ilość - Quantity
                                                               4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                               BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
27    1.2.1212        Nakrętka           Nut                                      1
                                                                          - 31 -




No.           Nf                         Nazwa                                     Name                          Ilość - Quantity
                                                                                                      4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                      BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
28    1.3.0188           Zawór wydechowy                         Exhaust valve
                                                                                                                       4
      1.3.0738           Zawór wydechowy (alternatywa)           Exhaust valve (alternative)
29    1.3.0691           Zawór ssący                             Intake valve
                                                                                                                       4
      1.3.0737           Zawór ssący (alternatywa)               Intake valve (alternative)
30    2.90.014 (UG-67)   Uszczelka głowicy (MORPAK)              Cylinder head gasket (MORPAK)                         1
31    1.8.5871           Ucho silnika                            Lifting eye                                           2
32    1.1.1401           Podkładka sprężysta Z8,2                Spring washer Z8.2
                                                                                                                       4
      (PN-77/M-82008)
33    1.1.0554           Śruba M8x20-5.8-B                       Bolt M8x20-5.8-B
                                                                                                                       4
      (PN-85/M-82105)
34    1.9.0053           Pierścień uszczelniający typu "O"       O-ring
                                                                                                                       1
      (PL601562)
35    1.9.0633           Podkładka dystansowa                    Distance washer                                       4
36    1.9.0632           Uszczelka obudowy termostatu            Gasket, thermostat housing                            1
37    1.7.3394           Obudowa termostatu, część dolna         Thermostat housing, lower                             1
38    1.1.1401           Podkładka sprężysta Z8,2                Spring washer Z8.2
                                                                                                                       3
      (PN-77/M-82008)
39    1.1.0219           Śruba M8x25-8.8-B                       Bolt M8x25-8.8-B
                                                                                                                       1
      (PN-85/M-82105)
40    1.8.30821)         Króciec                                 Adapter                                               1
41    1.1.0015           Śruba M8x75-8.8-B                       Bolt M8x75-8.8-B
                                                                                                                       2
      (PN-EN 24015)
42    1.2.0159           Uszczelka                               Packing washer
                                                                                                                       -
      (PL601389)
43    2.77.103           Czujnik temperatury cieczy chłodzącej   Coolant temperature sensor (BOSCH)
                                                                                                                       -
      (02801130026)      (BOSCH)
44    2.79.020           Termostat                               Thermostat
                                                                                                                       1
      (02KG 2000-03)
45    1.8.65442)         Króciec                                 Adapter                                               1
46    1.7.30362)         Obudowa termostatu, część górna         Thermostat housing, upper                             1
47    1.8.7203           Króciec                                 Adapter                                               1
48    1.1.0780           Śruba M8x20-8.8                         Bolt M8x20-8.8
                                                                                                                       3
      (PN-87/M-82302)
49    1.1.1401           Podkładka sprężysta Z8,2                Spring washer Z8.2
                                                                                                                       3
      (PN-77/M-82008)
50    1.7.29351)         Obudowa termostatu, część górna         Thermostat housing, upper                             1
51    1.1.1361           Nakrętka M8-8-A-C5                      Nut M8-8-A-C5
                                                                                                                       9
      (PN-86/M-82155)
                                                                           - 32 -




No.              Nf                       Nazwa                                     Name                             Ilość - Quantity
                                                                                                          4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                          BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
52    1.1.1389            Podkładka 8,4                           Washer 8.4
                                                                                                                           7
      (PN-78/M-82006)
53    1.2.0894            Podkładka                               Washer                                                   -
54    1.5.0821            Tulejka                                 Distance sleeve                                          2
55    2.77.110            Czujnik temperatury cieczy chłodzącej   Coolant temperature sensor (APE)
                                                                                                                           2
      (APE-5-00-00-00)    (APE)
56    1.1.1389            Podkładka 8,4                           Washer 8.4
                                                                                                                           8
      (PN-78/M-82006)
57    1.1.1401            Podkładka sprężysta Z8,2                Spring washer Z8.2
                                                                                                                           8
      (PN-77/M-82008)
58    1.1.1297            Nakrętka M8-8-B                         Nut M8-8-B
                                                                                                                           8
      (PN-86/M-82144)

59    2.12.318            Głowica z zaślepkami i gniazdami (No.   Cylinder head with plugs and stoppers
                                                                                                                           1
                          1- 8)                                   (No. 1 - 8)
60    2.12.319            Głowica, kpl. (No. 1 - 29)              Cylinder head, ass'y (No. 1 - 29)                        1
61    2.20.3941)          Obudowa termostatu, cz. górna, kpl.     thermostat housing, upper, ass'y (No.
                                                                                                                           1
                          (No. 47; 50)                            47; 50)
62    2.03.0042)          Obudowa termostatu, cz. górna, kpl.     thermostat housing, upper, ass'y (No.
                                                                                                                           1
                          (No. 45 - 47)                           45 - 47)
63    2.01.8153)          Komplet uszczelek głowicy               Cylinder head gasket set
      1                                                           1
       ) Od maja 2005                                              ) From May 2005
      2                                                           2
       ) Tylko do maja 2005                                        ) Only until May 2005
      3)                                                          3)
         W skład kompletu uszczelek wchodzą:                         The gasket set includes:
      2.90.014 uszczelka głowicy                                  2.90.014 gasket, cylinder head
      1.9.0629 uszczelka nasady głowicy                           1.9.0629 gasket, cylinder head top
      1.8.1815 uszczelka kolektorów                               1.8.1815 gasket, manifolds
      1.9.1690 uszczelka pokrywy nasady                           1.9.1690 gasket, valve cover
      1.9.0053 pierścień uszczelniający typu "O"                  1.9.0053 O-ring
      1.5.0039 tulejka                                            1.5.0039 bush
      1.9.0046 pierścień uszczelniający typu "O"                  1.9.0046 O-ring
      1.9.0633 podkładka dystansowa                               1.9.0633 distance washer
      1.1.2611 pierścień uszczelniający                           1.1.2611 O-ring
      2.90.003 pierścień uszczelniający                           2.90.003 sealing ring
      1.9.1157 pierścień uszczelniający                           1.9.1157 O-ring
    1.9.0053 pierścień uszczelniający typu "O"   1.9.0053    O-ring
    1.5.0039 tulejka                             1.5.0039    bush
    1.9.0046 pierścień uszczelniający typu "O"   1.9.0046   -O-ring
                                                              33 -
    1.9.0633 podkładka dystansowa                1.9.0633    distance washer
    1.1.2611 pierścień uszczelniający            1.1.2611    O-ring
    2.90.003 pierścień uszczelniający            2.90.003    sealing ring
              pierścień uszczelniający Nazwa
No. 1.9.1157 Nf                                  1.9.1157    O-ringName                   Ilość - Quantity
                                                                               4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                               BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
- 38 -
                                                                   - 39 -




TABLICA 3                NASADA GŁOWICY                        CYLINDER HEAD TOP
(4.96.12.05.001)

 No.           Nf                        Nazwa                                  Name                       Ilość - Quantity
                                                                                                4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    1.2.0819          Nakrętka                              Nut                                                 2
  2    1.1.2284          Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-    O-ring MVQ-70-9.3x2.4
                                                                                                                 2
       (PN-60/M-86961)   9,3x2,4
  3    1.1.0902          Śruba dwustronna M6x14-5.8            Stud M6x14-5.8
                                                                                                                 1
       (PN-90/M-82131)
  4    1.8.6125          Zacisk przewodu                       Pipe holder                                       1
  5    1.1.1400          Podkładka sprężysta 6,1               Spring washer 6.1
                                                                                                                 1
       (PN-77/M-82008)
  6    1.1.1290          Nakrętka M6-5-B                       Nut M6-5-B
                                                                                                                 1
       (PN-86/M-82144)
  7    1.7.3199          Pokrywa nasady głowicy                Valve cover                                       1
  8    1.1.0610          Śruba M16x40-8.8-B                    Bolt M16x40-8.8-B
                                                                                                                 1
       (PN-85/M-82105)
 9     1.2.0652          Podkładka specjalna                   Special washer                                    1
 10    1.4.0746          Koło zębata wałka rozrządu            Timing belt pulley                                1
 11    1.5.0600          Tulejka pierścieni uszczelniających   Seal mounting                                     1
 12    1.1.2611          Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-    O-ring MVQ 70-N-63x2
                                                                                                                 1
       (PN-64/M-73093)   63x2
 13    2.90.003          Pierścień uszczelniający              Sealing ring AS40x55x07RDR-FPM
                                                                                                                 1
                         AS40x55x07RDR-FPM
 14    1.1.2454          Wpust pryzmatyczny A6x6x14            Flat key
                                                                                                                 1
       (PN-70/M-85005)
 15    1.1.2228          Pierścień osadczy Z14                 Circlip Z14
                                                                                                                 2
       (PN-81/M-85111)
 16    1.3.0658          Wałek rozrządu                        Camshaft                                          1
 17    1.9.1690          Uszczelka pokrywy nasady              Gasket, valve cower                               1
 18    1.1.0559          Śruba M6x16-5.8-B                     Bolt M6x16-5.8-B
                                                                                                                 2
       (PN-85/M-82105)
 19    1.1.1400          Podkładka sprężysta 6,1               Spring washer 6.1
                                                                                                                 2
       (PN-77/M-82008)
 20    1.1.1381          Podkładka 6,4                         Washer 6.4
                                                                                                                 2
       (PN-78/M-82006)
 21    1.8.5023          Uchwyt                                Holder                                            1
 22    2.18.686          Rura przewietrzania, kpl.             Breather pipe, complete                           1
 23    1.3.0657          Korek                                 Plug                                              1
                                                                 - 40 -




No.          Nf                         Nazwa                                  Name                  Ilość - Quantity
                                                                                          4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                          BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
24    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2             Spring washer Z8.2
                                                                                                           2
      (PN-77/M-82008)
25    1.1.0533          Śruba M8x22-8.8-B                    Bolt M8x22-8.8-B
                                                                                                           2
      (PN-85/M-82105)
26    2.68.020          Korek wlewu oleju, kpl.              Oil filler cap, complete                      1
27    1.1.1288          Nakrętka M10-10-A                    Nut M10-10-A
                                                                                                           9
      (PN-86/M-82144)
28    1.1.0900          Śruba dwustronna M8x28-8.8           Stud M8x28-8.8
                                                                                                           2
      (PN-90/M-82137)
29    1.1.2286          Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-   O-ring
                                                                                                           2
      (PN-60/M-86961)   6,3x2,4
30    2.12.140          Dysza, kpl.                          Oil nozzle, complete                         1
31    1.7.3192          Nasada głowicy                       Cylinder head top                            1
32    1.8.6011          Rurka                                Pipe                                         1
33    1.9.0629          Uszczelka nasady głowicy             Gasket, cylinder head top                    1
34    1.2.1751          Korek stożkowy                       Tapered plug                                 1
35    1.2.1499          Podkładka                            Washer                                       15
36    1.1.0206          Śruba M10x95-8.8-A                   Bolt M10x95-8.8-A
                                                                                                           2
      (PN-85/M-82101)
37    1.9.2161          Przewód spływu oleju z separatora    Oil return pipe                               1
38    1.1.2494          Opaska zaciskowa 16-27/9 TORRO       Hose clamp 16-27/9 TORRO                      2
39    2.01.711          Separator oleju, kpl.                Oil separator, complete                       1
40    1.1.0249          Śruba M6x65-8.8-B                    Bolt M6x65-8.8-B
                                                                                                           1
      (PN-85/M-82101)
41    1.1.1400          Podkładka sprężysta 6,1              Spring washer 6.1
                                                                                                           1
      (PN-77/M-82008)
42    1.1.1381          Podkładka 6,4                        Washer 6.4
                                                                                                           1
      (PN-78/M-82006)
43    1.1.2290          Pierścień uszczelniający typy "O" MVQ- O-ring MVQ-70-16.3x2.4
                                                                                                           1
      (PN-90/M-73092)   70-16,3x2,4
44    1.1.2489          Opaska zaciskowa 20-32/9 TORRO         Hose clamp 20-32/9 TORRO                    2
45    1.1.1291          Nakrętka M8-5-B                        Nut M8-5-B
                                                                                                           -
      (PN-86/M-82144)
46    1.1.1401          Podkładka sprężysta 8,2              Spring washer 8.2
                                                                                                           -
      (PN-77/M-82008)
47    1.1.1389          Podkładka 8,4                        Washer 8.4
                                                                                                           -
      (PN-78/M-82006)
48    1.8.6558          Uchwyt                               Holder                                        -
                                                                       - 41 -




No.              Nf                      Nazwa                                      Name                                 Ilość - Quantity
                                                                                                              4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                              BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
49    1.2.0677          Śruba dwustronna                           Stud                                                          1
50    1.9.1781          Wąż, Separator - turbosprężarka            Hose, oi separator - turbocharger                             1
51    1.1.0207          Śruba M10x85-8.8-A                         Bolt M10x85-8.8-A
                                                                                                                               4
      (PN-85/M-82101)
52    2.01.874          Wspornik                             Bracket                                                           -
53    2.59.009          Zawór elektropneumatyczny sterowania EGR vacuum modulator
                                                                                                                               -
                        EGR
54    1.1.1381          Podkładka 6,4                        Washer 6.4
                                                                                                                               -
      (PN-78/M-82006)
55    1.1.1400          Podkładka sprężysta 6,1                    Spring washer 6.1
                                                                                                                               -
      (PN-77/M-82008)
56    1.1.0553          Śruba M6x18-5.8-B                          Bolt M6x18-5.8-B
                                                                                                                               -
      (PN-85/M-82105)
57    2.01.894          Wspornik                                   Bracket                                                     -
58    2.59.007          Zawór LDA                                  LDA valve
                                                                                                                               -
      (7.21704.00)
59    1.1.1386          Podkładka 5,3                              Washer 5.3
                                                                                                                               -
      (PN-78/M-82006)
60    1.1.1413          Podkładka sprężysta 5,1                    Spring washer 5.1
                                                                                                                               -
      (PN-77/M-82006)
61    1.1.0366          Śruba M5x12-5.8-A                          Bolt M5x12-5.8-A
                                                                                                                               -
      (PN-85/M-82105)

62    2.12.315          Nasada głowicy z korkiem (No. 31; 34) Cylinder head top with plug (No. 31; 34)
                                                                                                                               1
63    2.12.334          Nasada głowicy, kpl (No.11-13; 16; 23-     Cyl. head top, ass'y (No. 11-13; 16; 23-
                                                                                                                               1
                        25; 28-32; 34; 49)                         25; 28-32; 34; 49)
64    2.12.316          Pokrywa nasady głowicy, kpl. (No.1-3;      Valve cover, ass'y (No. 1-3; 7; 15; 17-
                                                                                                                               1
                        7; 15; 17-22)                              22)
65    2.12.136          Tuleja pierścieni uszczelniających, kpl.   Seal housing, ass'y (No. 11-13)
                                                                                                                               1
                        (No. 11-13)
66    2.01.653          Wałek rozrządu, kpl. (No. 16; 23)          Camshaft, ass'y (No. 16; 23)                                1
- 42 -
- 43 -
- 44 -
- 45 -
- 50 -
                                                                  - 51 -




TABLICA 4                KOLEKTORY                       MANIFOLDS
(4.96.12.06.001)

 No.           Nf                        Nazwa                             Name                            Ilość - Quantity
                                                                                                4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    1.7.3632          Kolektor ssący                  Intake manifold                                           1
  2    1.1.0891          Śruba dwustronna M6x14-5.8      Stud M6x14-5.8
                                                                                                                 2
       (PN-90/M-82137)
  3    1.9.1900          Uszczelka, kolektor - łącznik   Gasket, manifold - connecting member
                                                                                                                 1
  4    1.7.3538          Łącznik                         Connecting member                                       -
  5    1.7.3357          Łącznik                         Connecting member                                       1
  6    1.1.0885          Śruba dwustronna M6x22-5.8      Stud M6x22-5.8
                                                                                                                 1
       (PN-90/M-82137)
  7    1.1.1400          Podkładka sprężysta Z6,1        Spring washer Z6.1
                                                                                                                 4
       (PN-77/M-82008)
  8    1.1.1290          Nakrętka M6-5-B                 Nut M6-5-B
                                                                                                                 4
       (PN-86/M-82144)
 9     1.8.6125          Zacisk przewodu                 Pipe holder                                             1
 10    1.1.0886          Śruba dwustronna M6x18-5.8      Stud M6x18-5.8
                                                                                                                 2
       (PN-90/M-82137)
 11    1.1.0900          Śruba dwustronna M8x20-8.8      Stud M8x20-8.8
                                                                                                                 -
       (PN-90/M-82137)
 12    2.01.920          Rura EGR, kpl.                  EGR pipe, complete                                      -
 13    1.8.6443          Uszczelka miedziana             Copper gasket                                           -
 14    2.40.033          Zawór EGR                       EGR valve
                                                                                                                 -
       (7.28375.00)
 15    1.8.6430          Uszczelka miedziana             Copper gasket                                           -
 16    1.9.2221          Przewód, zawór EGR - zawór      Hose, EGR valve - electro-pneumatic
                                                                                                                 -
                         elektropneumatyczny             valve
 17    1.1.1291          Nakrętka M8-5-B                 Nut M8-5-B
                                                                                                                 -
       (PN-86/M-82144)
 18    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2        Spring washer Z8.2
                                                                                                                 -
       (PN-77/M-82008)
                                                                            - 52 -




No.              Nf                      Nazwa                                       Name                               Ilość - Quantity
                                                                                                             4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                             BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
19    1.1.0219          Śruba M8x25-8.8-B                         Bolt M8x25-8.8-B
                                                                                                                              -
      (PN-85/M-82105)
20    1.7.3330          Kolektor wydechowy                        Exhaust manifold                                            1
21    1.1.2505          Opaska zaciskowa 16-27/12 TORRO           Hose clamp 16-27/12 TORRO                                   -
22    1.2.1950          Króciec                                   Adapter                                                     -
23    1.2.1927          Korek                                     Plug                                                        1
24    1.2.1904          Uszczelka miedziana                       Copper gasket                                               1
25    1.2.1573          Śruba dwustronna                          Stud                                                        4
26    1.8.6689          Uszczelka kolektora                       Manifold gasket
                                                                                                                              1
      1.8.1815          Uszczelka kolektora (alternatywna)        Manifold gasket (alternative)

27    2.01.960          Kolektor ssący, kpl. (No. 15; 2; 6; 10)   Intake manifold, ass'y (No. 1; 2; 6; 10)
                                                                                                                              1
32    2.01.971          Kolektor ssący z łącznikiem, kpl. (No. 3; Intake mfd. + con. member, ass'y (No.
                                                                                                                              1
                        5; 7; 8; 27)                              3; 5; 7; 8; 27)
34    2.38.215          Kolektor wydechowy, kpl. (No. 20; 25) Exhaust manifold, ass'y (No. 20; 25)
                                                                                                                              1

35    2.38.204          Kolektor wydechowy, kpl. (No. 20; 23-     Exhaust manifold, ass'y (No. 20; 23-25)
                                                                                                                              1
                        25)
- 56 -
                                                                       - 57 -




TABLICA 5             WAŁ KORBOWY                            CRANKSHAFT
(4.96.13.06.002)
                                                                                                              Ilość - Quantity
No.            Nf                     Nazwa                                     Name               4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                   BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
 1  1.2.1819          Śruba                                  Bolt                                                     1
 2  1.2.0652          Podkładka specjalna                    Special washer                                           1
 3  2.13.139          Koło pasowe z tłumikiem drgań          V-belt pulley with vibration damper               1
                                                                                                              1)                  -
 4  1.4.0374          Koło zębate wału korbowego             Timing belt pulley                                       1
 5  1.9.1069          Pas zębaty 58159, szerokość 25 mm      Timing belt 58159, 25-mm width                           1
 6  1.4.0372          Tarcza prowadząca                      Guide disc                                               1
 7  1.2.1482          Wpust                                  Key                                                      1
 8  1.3.0598          Wał korbowy                            Crankshaft
    1.3.0599          Wał korbowy,1-szy podwymiar            Crankshaft, 1-st undersize
                                                                                                                    1
    1.3.0600          Wał korbowy, 2-gi podwymiar            Crankshaft, 2-nd undersize
    1.3.0601          Wał korbowy, 3-ci podwymiar            Crankshaft, 3-rd undersize
 9 1.4.0253           Wieniec zębaty                         Ring gear                                              1
 10 1.2.1583          Kołek                                  Dowel pin                                              1
 11 2.90.007          Pierścień uszczelniający AS85x110x12   Sealing ring AS85x110x12 LDR-FPM
                      LDR-FPM
                                                                                                                    1
    2.90.008          Pierścień uszczelniający FPM/ACM       Sealing ring FPM/ACM A5WFLD
    (alternatywnie)   A5WFLD 85x110x12                       85x110x12 (alternative)
 12 1.4.0922          Koło zamachowe                         Flywheel                                               1
 13 1.4.0424          Obsada łożyska                         Bearing housing                                        -
 14 1.2.1797          Śruba mocująca koło zamachowe          Bolt, flywheel                                         2

 15 1.2.1798          Śruba mocująca koło zamachowe          Bolt, flywheel                                         6

 16 1.2.1598          Kołek                                  Dowel pin                                              3
 17 1.1.1402          Podkładka sprężysta Z10,2              Spring washer Z10.2                      4                    -
    (PN-77/M-82008)
 18 1.1.0788          Śruba z gniazdem M10x16-8.8            'Allen' bolt M10x16-8.8                  4                    -
    (PN-87/M-82302)
 19 1.4.1144          Koło pasowe                            V-belt pulley                            1                    -
 20 1.6.0159          Korbowód                               Connecting rod                                         4
 21 1.7.3343          Tłok                                   Piston                                                 4
 22 2.51.166          Pierścień zgarniający ze sprężyną      Oil control ring                                       4

 23 1.4.1026          Pierścień noskowo-stożkowy             Scraper ring                                           4
    (902538023)
 24 1.4.1109          Pierścień trapezowy                    Compression ring                                       4
    (90 30 37 01)
                                                                               - 58 -




                                                                                                                     Ilość - Quantity
No.              Nf                        Nazwa                                        Name              4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                          BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
25 1.3.0505                Sworzeń tłokowy                        Piston pin                                                 4
   (30.030.033)
26 1.1.2211                Pierścień osadczy W30                  Circlip                                                  8
   (PN-81/M-85111)
27 1.5.0512 (78.01.05)     Tulejka łba korbowodu                  Small end bush                                           4
28 1.2.1795                Śruba korbowodu                        Connecting rod bolt                                      8
29 1.2.1785                Nakrętka śruby korbowodu               Connecting rod nut                                       8
30 1.5.0519 (78.01.01)     Półpanewka korbowodu                   Big end bearing
   1.5.0520                Półpanewka korbowodu, podwymiar        Big end bearing, undersize 0.25
                           0,25
      1.5.0521             Półpanewka korbowodu, podwymiar        Big end bearing, undersize 0.50                          8
                           0,50
      1.5.0522             Półpanewka korbowodu, podwymiar        Big end bearing, undersize 0.75
                           0,75
31 1.4.0582                Podkładka                              Washer                                                   1
32 1.1.1849                Łożysko kulkowe 6203 DDU               Ball bearing 6203 DDU
                                                                                                                           -
   (PN-85/M-86100)
33 2.21.069                Tarcza sprzęgła LUK                    Clutch disk LUK
                                                                                                             -            12)           -
   (324 0297 10)
34 2.21.068                Pierścień dociskowy, kpl. LUK          Pressure plate, ass'y LUK                                2
                                                                                                             -            1)            -
   (124 0316 10)
35 1.1.0533                Śruba M8x22-8.8-B                      Bolt M8x22-8.8-B
                                                                                                             -            62)           -
   (PN-85/M-82105)
36 1.1.4004                Podkładka sprężysta Z8,2               Spring washer Z8.2
                                                                                                             -            62)           -
   (DIN127)
37 2.13.097                Koło pasowe z tłumikiem drgań          V-belt pulley with vibration damper                3
                                                                                                                     1)                 1

38 2.14.215                Koło zamachowe z wieńcem (No. 9; 12) Flywheel with ring gear, ass'y (No. 9;                     1
                                                                 12)
39 2.31.128                Tłok z korbowodem, kpl. (No. 20 - 29) Piston with connecting rod, ass'y (No.                    4
                                                                 20 - 29)
40 2.31.127                Tłok, kpl. (No. 21-26)                Piston, ass'y (No. 21-26)                                 4
41 2.30.112                Korbowód, kpl. (No. 20; 27-29)        Connecting rod, ass'y (No. 20; 27-29)                     4

      1                                                           1
       ) Od 01.02.2005                                             ) From February 1, 2005
      2                                                           2
       ) Tylko do sanitarki                                        ) Only for ambulance
      3                                                           3
       ) Tylko do 31.01.2005                                       ) Only until January 31, 2005
- 59 -
- 60 -
- 61 -
- 65 -
                                                                   - 66 -




TABLICA 6                 MISKA OLEJU                          OIL PAN
(4.96.11.04.001)

 No.           Nf                        Nazwa                                  Name                            Ilość - Quantity
                                                                                                     4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                     BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    1.7.3585           Miska oleju                          Oil pan                                                  1
  2    1.1.0903           Śruba dwustronna M8x28-8.8           Stud M8x28-8.8
                                                                                                                      1
       (PN-90/M-82137)
  3    1.9.1604           Uszczelka miski                      Oil pan seal                                           1
  4    1.1.1291           Nakrętka M8-5-B                      Nut M8-5-B
                                                                                                                      8
       (PN-86/M-82144)
  5    1.1.1401           Podkładka sprężysta Z8,2             Spring washer Z8.2
                                                                                                                     24
       (PN-77/M-82008)
  6    1.8.3082           Króciec                              Adapter                                                1
  7    1.9.1768           Uszczelka miski                      Oil pan gasket                                         2
  8    1.9.1605           Uszczelka miski                      Oil pan seal                                           1
  9    1.1.0238           Śruba M8x105-8.8-B                   Bolt M8x105-8.8-B
                                                                                                                      2
       (PN-85/M82101)
 10    1.1.0820           Śruba dwustronna M8x22-8.8           Stud M8x22-8.8-B
                                                                                                                      4
       (PN-90/M-82131)
 11    1.1.0533           Śruba M8x22-8.8-B                    Bolt M8x22-8.8-B
                                                                                                                     14
       (PN-85/M-82105)
 12    1.2.20321)         Króciec                              Adapter                                                1
 13    1.2.17241)         Uszczelka                            Packing washer                                         1
 14    1.1.12541)         Nakrętka M20x1,5-0,4-A               Nut M20x1,5-0.4-A
                                                                                                                      1
       (PN-86/M-82153)
 15    1.2.1724           Uszczelka                            Packing washer                                         1
 16    1.2.0521           Korek                                Oil drain plug                                         1
 17    1.2.0291 (KN6-2)   Uszczelka                            Packing washer                                         2
 18    1.2.2042           Śruba łącznika                       Banjo bolt                                             1
 19    2.18.735           Prowadnica wskaźnika poziomu oleju   Dipstick guide
                                                                                                                      1
 20    2.18.762           Wskaźnik poziomu oleju, kpl.         Dipstick, complete                                     1
 21    1.1.2289           Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-   O-ring MVQ 70-N-7.3x2.4 (spare part
                                                                                                                      2
       (PN-60/M-86961)    7,3x2,4 (cz. zam. do wskaźnika)      for dipstick)
                          1                                    1
                           ) Tylko do 15.11.2003                ) Only until November 15, 2003
- 69 -
                                                                                  - 70 -




TABLICA 7                       POMPA WODNA                        WATER PUMP
(4.96.25.08.001)
                                                                                                                   Ilość - Quantity
No.              Nf                            Nazwa                                       Name         4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                        BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
 1  2.75.063                    Pompa wodna, kpl.                  Water pump, ass'y                                       1
    (11.26.042.0)
  2 1.9.0391                    Uszczelka                          Gasket                                                1
    (11.26.218.4)
  3 1.2.0323 (KN6-1)            Uszczelka                          Packing washer                                        2
  4 1.1.1360                    Nakrętka M8-5-B                    Nut M8-5-B                                            2
    (PN-88/M-82181)
  5 1.9.2243                    Pasek wielorowkowy 4PK1075         Poly-V-belt 4PK1075                             11)                -
  6 1.1.0794                    Śruba z gniazdem M8x16-8.8         'Allen' bolt M8x16-8.8                                3
    (PN-87/M-82302)
  7 1.1.1401                    Podkładka sprężysta Z8,2           Spring washer Z8.2                                    3
    (PN-77/M-82008)
  8 1.4.1148                    Koło pasowe, kpl.                  Pulley, complete                                11)                -
  9 1.1.1291                    Nakrętka M8-5-B                    Nut M8-5-B                                            2
    (PN-86/M-82144)
 10 1.1.1401                    Podkładka sprężysta Z8,2           Spring washer Z8.2                                    2
    (PN-77/M-82008)
 11 1.1.2485                    Opaska zaciskowa 25-40/9 TORRO     Hose clamp 25-40/9 TORRO                              2

 12   1.9.0439                  Przewód                            Hose                                                  1
 13   1.2.0748                  Uszczelka                          Packing washer                                        2
 14   1.2.1933                  Wkrętka złącza                     Banjo bolt                                            1
 15   2.03.020                  Rurka kpl., powrót z nagrzewnicy   Pipe, complete, return from heater                    1
 16   1.8.3082                  Króciec                            Adapter                                               -
 17   1.9.0418                  Podkładka dystansowa               Distance washer                                       2
 18   1.9.0417                  Uszczelka                          Gasket                                                1
 19   1.9.1763                  Pas klinowy AVX10x925LA6217MC      V-belt AVX10x925LA6217MC                        12)                1
 20   1.4.1095                  Koło pasowe, kpl.                  Pulley, complete                                12)                1
      1                                                            1
        ) Od 01.02.2005                                                ) From Feb. 01, 2005
      2                                                            2
        ) Tylko do 31.01.2005                                          ) Only until Jan. 31, 2005
- 71 -
- 72 -
-75 -
                                                                        -76 -




TABLICA 8                POMPA OLEJU                          OIL PUMP
(4.96.17.01.001)

 No.           Nf                       Nazwa                                   Name                Ilość - Quantity
                                                                                         4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                         BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    1.7.2694          Korpus pompy                         Oil pump body                                 1
  2    1.1.2631          Pierścień uszczelniający MVQ-70-N-   O-ring MVQ-70-N-25.2x3
                                                                                                          1
       (PN-60/M-86961)   25,2x3
  3    2.18.661          Przewód ssący ,kpl.                  Suction pipe, complete                      1
  4    1.1.2155          Pierścień uszczelniający MVQ 70-     O-ring MVQ 70-N120x3
                                                                                                          1
       (PN-64/M-73093)   N120x3
  5    1.7.2282          Pokrywa pompy                        Oil pump cover                              1
  6    1.9.1103          Uszczelka pompy oleju                Oil pump gasket                             1
  7    1.1.0565          Śruba M6x20-5.8-B                    Bolt M6x20-5.8-B
                                                                                                          5
       (PN-85/M-82105
  8    1.1.1400          Podkładka sprężysta Z6,1             Spring washer Z6.1
                                                                                                          5
       (PN-77/M-82008)
 9     2.17.054          Komplet wirników pompy oleju         Oil pump impeller set                       1
 10    1.1.2150          Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-   O-ring MVQ 70-N-18.3x2.4
                                                                                                          2
       (PN-60/M-86961)   18,3x2,4
 11    1.1.1657          Kołek H6x16-A                        Dowel pin H6x16-A
                                                                                                          2
       (PN-89/M-85021)
 12    1.1.0780          Śruba z gniazdem M8x20-8.8-B         'Allen' bolt M8x20-8.8-B
                                                                                                          2
       (PN-87/M-82302)
 13    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2             Spring washer Z8.2
                                                                                                          2
       (PN-77/M-82008)
 14    1.2.1378          Korek                                Plug                                        1
 15    1.1.2623          Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-   O-ring MVQ 70-N-21.3x2.4
                                                                                                          2
       (PN-60/M-86961)   21,3x2,4
 16    1.8.4238          Sprężyna                             Spring                                     1
 17    1.2.1331          Podkładka regulacyjna                Shim                                      max 3
 18    1.3.0651          Tłoczek                              Plunger                                    1
 19    1.5.0763          Korpus zaworu                        Valve body                                 1
 20    1.1.2608          Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-   O-ring MVQ 70-N-28.2x3
                                                                                                          1
       (PN-60/M-86961)   28,2x3
 21    1.1.2626          Pierścień uszczelniający MVQ 70-N-   O-ring MVQ 70-N-27.3x2.4
                                                                                                          1
       (PN-60/M-86961)   27,3x2,4
                                                                             -77 -




No.              Nf                      Nazwa                                       Name                               Ilość - Quantity
                                                                                                             4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                             BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
22    1.8.4172           Zaślepka                                 Plug                                                          1
23    1.2.1328           Korek                                    Plug                                                          1
24    1.9.0144           Pierścień uszczelniający typu "O"        O-ring
                                                                                                                              1
      (PL 601259)
25    1.2.0323 (KN6-1)   Uszczelka                                Packing washer                                              1
26    1.1.0786           Śruba z gniazdem M8x50-8.8               'Allen' bolt M8x50-8.8
                                                                                                                              1
      (PN-87/M-82302)
27    1.1.0785           Śruba z gniazdem M8x45-8.8               'Allen' Bolt M8x45-8.8
                                                                                                                              2
      (PN-87/M-82302)
28    2.90.006           Pierścień uszczelniający AS35x47x07      Sealing ring AS35x47x07 RDF-FPM
                                                                                                                              1
                         RDF-FPM
29    1.1.0784           Śruba z gniazdem M8x30-8.8               'Allen' bolt M8x30-8.8
                                                                                                                              3
      (PN-87/M-82302)
30    1.1.1401           Podkładka sprężysta Z8,2                 Spring washer Z8.2
                                                                                                                              5
      (PN-77/M-82008)
31    1.1.0691           Śruba dwustronna M8x25-5.8               Stud M8x25-5.8
                                                                                                                              2
      (PN-90/M-82125)
32    1.1.0901           Śruba dwustronna M8x55-8.8               Stud M8x55-8.8
                                                                                                                              2
      (PN-90/M-82137)

33    2.18.552           Zawór przelewowy, kpl. (No. 14-21)        Overflow valve, ass'y (No. 14-21)                          1
34    2.17.052           Pompa oleju, kpl. (No. 1; 4; 5; 7-11; 22- Oil pump, ass'y (No. 1; 4; 7-11; 22-24;
                                                                                                                              1
                         24; 33)                                   33)
- 81 -
                                                                         - 82 -




TABLICA 9                NAPĘD POMPY WTRYSKOWEJ                 INJECTION PUMP DRIVE
(4.96.15.01.001)

 No.              Nf                    Nazwa                                     Name                             Ilość - Quantity
                                                                                                        4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                        BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    1.3.0732          Wałek napędu pompy wtryskowej          Drive shaft, injection pump                                1
  2    1.8.6352          Zaślepka                               Plug                                                       1
  3    1.5.0876          Tulejka                                Bush                                                       1
  4    1.1.2220          Pierścień osadczy W 42                 Circlip W 42
                                                                                                                         1
       (PN-81/M-85111)
  5    1.7.3166          Wspornik pompy hydraulicznej           Bracket, power assisted steering pump
                                                                                                                         1
  6    2.90.003          Pierścień uszczelniający AS 40x55x07   Sealing ring AS 40x55x07 RDR-FPM
                                                                                                                         1
                         RDR-FPM
  7    1.7.3303          Piasta                                 Hub                                                      1
  8    1.7.3304          Koło zębate                            Gear                                                     1
  9    1.1.1389          Podkładka 8,4                          Washer 8.4
                                                                                                                         3
       (PN-78/M-82006)
 10    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2               Spring washer Z8.2
                                                                                                                         3
       (PN-77/M-82008)
 11    1.1.0533          Śruba M8x22-8.8-B                      Bolt M8x22-8.8-B
                                                                                                                         3
       (PN-85/M-82105)
 12    1.1.1326          Nakrętka M16x1,5-8-B                   Nut M16x1.5-8-B
                                                                                                                         1
       (PN-86/M-82144)
 13    1.1.1407          Podkładka sprężysta Z16,3              Spring washer Z16.3
                                                                                                                         1
       (PN-77/M-82008)
 14    1.1.0576          Śruba M6x22-5.8-B                      Bolt M6x22-5.8-B
                                                                                                                         1
       (PN-85/M-82105)
 15    1.2.2045          Uszczelka                              Packing washer                                           1
 16    1.1.0559          Śruba M6x16-5.8-B                      Bolt M6x16-5.8-B
                                                                                                                         5
       (PN-85/M-82105)
 17    1.1.1400          Podkładka sprężysta Z6,1               Spring washer Z6.1
                                                                                                                         5
       (PN-77/M-82008)
 18    1.9.0423          Uszczelka obudowy uszczelniacza        Gasket, seal housing
                                                                                                                         1
                         napędu
 19    1.1.2347          Wpust A5x5x20                          Key A5x5x20
                                                                                                                         1
       (PN-70/M-85005)
 20    1.4.1013          Pierścień dociskowy                    Thrust ring                                              1
                                                                       - 83 -




No.              Nf                  Nazwa                                      Name                                 Ilość - Quantity
                                                                                                          4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                          BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
21    1.1.2384        Pierścień uszczelniający MVQ-OS 16x3 O-ring MVQ-OS 16x3
                                                                                                                           1
22    1.4.1014        Podkładka                               Washer                                                       1

23    2.37.218        Wałek napędu pompy wtryskowej, kpl.     Drive shaft, ass'y, injection pump (No.
                                                                                                                           1
                      (No. 1; 2)                              1; 2)
24    2.37.074        Tulejka napędu pompy wtryskowej, kpl.   Bush, ass'y, injection pump drive (No.
                                                                                                                           1
                      (No. 3; 4)                              3; 4)
25    2.01.742        Wspornik pompy hydraulicznej, kpl.      Bracket, ass'y, power assisted steering
                                                                                                                           1
                      (No. 5; 6)                              pump (No. 5; 6)
26    2.37.067        Koło zębate napędu pompy wtryskowej,    Gear, ass'y, injection pump drive (No. 7-
                                                                                                                           1
                      kpl. (No. 7-11)                         11)
- 84 -
- 85 -
- 86 -
- 90 -
                                                               - 91 -




TABLICA 10               POMPA WTRYSKOWA - BOSCH           INJECTION PUMP - BOSCH
(4.96.35.03.003)

                                                                                                     Ilość - Quantity
No.              Nf                      Nazwa                              Name          4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                          BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
 1    2.76.256           Pompa wtryskowa BOSCH VE4/9       BOSCH injection pump VE4/9                -                   1
      (0 460 494 480)    F2050R893                         F2050R893
      2.76.257           Pompa wtryskowa BOSCH VE4/9       BOSCH injection pump VE4/9                1                  -
      (0 460 494 485)    F2050R893-1                       F2050R893- 1
 2    1.1.2453           Wpust czółenkowy 4x6,5            Woodruff key 4x6.5                              1
      (PN-88/M-85008)
 3    1.9.1851           Pierścień uszczelniający 64x1,4   O-ring 64x1.4                                   1

 4    1.4.1015           Koło zębate pompy wtryskowej      Injection pump gear                             1

 5    1.1.1404           Podkładka sprężysta Z14,2         Spring washer Z14.2                             1
      (PN-77/M-82008)
 6    1.1.1279           Nakrętka M14x1,5-8-A              Nut M14x1.5-8-A                                 1
      (PN-84/M-82165)
  7   2.37.069           Przewód wtryskowy I cylindra      Injection pipe, 1st cylinder                    1
  8   2.37.070           Przewód wtryskowy II cylindra     Injection pipe, 2nd cylinder                    1
  9   2.37.071           Przewód wtryskowy III cylindra    Injection pipe 3rd cylinder                     1
 10   2.37.072           Przewód wtryskowy IV cylindra     Injection pipe 4th cylinder                     1
 11   1.1.0533           Śruba M8x22-8.8-B                 Bolt M8x22-8.8-B                                1
      (PN-85/M-82105)
 12   1.1.1401           Podkładka sprężysta Z8,2          Spring washer Z8.2                              1
      (PN-77/M-82008)
 13   1.1.1389           Podkładka 8,4                     Washer 8.4                                      1
      (PN-78/M-82006)
 14   2.01.878           Wspornik pompy wtryskowej         Injection pump bracket                          1
 15   1.1.0566           Śruba M8x16-5.8-B                 Bolt M8x16-5.8-B                                2
      (PN-85-/M-82105)
 16   1.1.1401           Podkładka sprężysta Z8,2          Spring washer Z8.2                              2
      (PN-77/M-82008)
 17   1.9.1508           Przewód gumowy                    Hose                                            1
                                                               - 92 -




                                                                                                   Ilość - Quantity
No.           Nf                            Nazwa                           Name        4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                        BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
18 1.1.2493               Opaska zacisk. 10-16/7,5 TORRO   Hose clamp 10-16/7.5 TORRO                      1

19    1.2.1714            Uszczelka                        Packing washer                                3
20    1.2.1998            Tulejka dystansowa               Distance piece                                1
21    1.2.1229            Łącznik obrotowy                 Banjo connector                               1
22    1.2.1999            Śruba łącznika                   Banjo bolt                                    1
23    1.9.1468            Element mocujący TK-1215         Strap TK-1215                                 1
24    1.2.0323 (KN6-1)    Uszczelka 8,2                    Packing washer                                4
25    1.2.0384 (KN4-12)   Śruba łącznika                   Banjo bolt                                    1
26    1.2.1593            Końcówka złącza                  Banjo connector                               2
27    1.1.2471            Opaska zaciskowa CTC-6           Hose clamp CTC-6                              2
28    1.9.2156            Przewód gumowy (625 mm)          Hose (625 mm)                                 1
29    2.59.007            Zawór LDA                        LDA valve                                     -
      (7.21704.00)
30    1.9.1968            Przewód gumowy (330mm)           Hose (330 mm)                                 -
31    1.2.1594            Śruba łącznika                   Banjo bolt                                    1
32    1.9.1835            Wkładka                          Insert                                        2
33    1.9.1852            Spinka                           Clip                                          2
34    1.1.1386            Podkładka 5,3                    Washer 5.3                                    3
      (PN-78/M-82006)
35    1.1.1295            Nakrętka M5-5-B                  Nut M5-5-B                                    3
      (PN-86/M-82144)
36    2.60.413            Przewód elektryczny              Electric cable                                1
37    1.2.2144            Styk płaski                      Flat connector                                1
38    1.5.0963            Tulejka prowadząca               Guide bush                                    -
      (1 460 326 387)
39    1.9.2227            Uszczelka                        Seal                                          -
      (1 460 101 376)
40    1.1.1290            Nakrętka M6-5-B                  Nut M6-5-B                                    -
      (PN-86/M-82144)
41    1.8.7337            Płytka mocująca                  Fixing plate                                  -
      (1 461 098 361)
42    1.8.7336            Płytka dociskowa                 Pressure plate                                -
      (1 461 098 344)
                                                               - 93 -




                                                                                                               Ilość - Quantity
No.           Nf                     Nazwa                                     Name                 4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                    BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
43 1.1.0036          Śruba z gniazdem M5-10                Allen' bolt M5-10                                           -
   (PN-87/M-82302)
44 1.1.1386          Podkładka 5,3                         Washer 5.3                                                -
   (PN-78/M-82006)
45 1.1.0799          Śruba z gniazdem M6x16-8.8            Allen' bolt M6x16-8.8                                     -
   (PN-87/M82302)
46 1.1.1381          Podkładka 6,4                         Washer 6.4                                                -
   (PN-78/M-82006)
47 2.60.414          Potencjometr                          Potentiometer                                             -
   (1 467 217 364)

48 2.37.243          Pompa wtryskowa, kpl. BOSCH (No. 1;   BOSCH injection pump, ass'y (No. 1; 2;              -                  1
                     2; 4; 31-35)                          4; 31-35)
49 2.37.244          Pompa wtryskowa, kpl. BOSCH (No. 1;   BOSCH injection pump, ass'y (No. 1; 2;              1                  -
                     2; 4; 31-35)                          4; 31-35)
- 94 -
- 95 -
- 96 -
- 97 -
- 102 -
                                                                      - 103 -




TABLICA 11               WTRYSKIWACZ (BOSCH)                 INJECTOR (BOSCH)
(4.96.36.04.001)

 No.              Nf                     Nazwa                                  Name                             Ilość - Quantity
                                                                                                      4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                      BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    2.73.114          Wtryskiwacz z rozpylaczem (BOSCH)   Injector with nozzle (BOSCH)
                                                                                                                       4
       (0 432 297 059)
  2    2.73.119          Rozpylacz DNOSD297 (BOSCH)          Nozzle (BOSCH)
                                                                                                                       4
       (0 434 250 159)
  3    1.2.1893          Podkładka                           Washer
       (2430105012)                                                                                                    4
       1.2.2054          Podkładka (alternatywa)             Washer (alternative)
 4     1.2.0662          Podkładka uszczelniająca            Packing washer                                            4
 5     1.2.1892          Końcówka złącza                     Banjo connector                                           1
 6     1.9.1487          Przewód paliwa                      Fuel pipe                                                 3
 7     1.2.1891          Końcówka złącza                     Banjo connector                                           3
 8     1.9.1967          Przewód paliwa                      Fuel pipe                                                 1
 9     2.36.879          Końcówka złącza                     Banjo connector                                           1
 10    1.2.1714          Uszczelka                           Packing washer                                            2
 11                      Śruba łącznika (element pompy       Banjo bolt (element of injection pump)
                         wtryskowej)
 12    1.2.2045          Uszczelka                           Packing washer                                            8
 13    1.2.2062          Śruba łącznika                      Banjo bolt                                                4
 14    2.73.113          Jarzmo wtryskiwacza                 Injector yoke
       (2435703011)                                                                                                    4
       1.8.7319          Jarzmo wtryskiwacza (alternatywa)   Injector yoke (alternative)

 15    2.37.149          Przewód paliwa, kpl. (No. 5 - 9)    Fuel pipe, ass'y (No. 5-9)                                1
- 106 -
                                                                   - 107 -




TABLICA 12               FILTR PALIWA - BOSCH           FUEL FILTER
(4.96.92.02.001)

                                                                                                   Ilość - Quantity
No.           Nf                         Nazwa                               Name       4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                        BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
 1    2.53.0511)         Filtr paliwa z podgrzewaczem   Fuel filter with heater                            1
      (0 450 133 256)
 2    2.53.056           Wkład filtra paliwa            Fuel filter cartridge                            1
      (1 457 434 106)
 3    2.86.1191)         Ręczna pompka paliwa           Manual fuel pump                                 1
      (9005-238A)
 4    1.1.2493           Opaska zaciskowa               Hose clamp                                       2
                         10-16/7,5 TORRO                10-16/7,5 TORRO
 5    1.9.2228           Przewód paliwa                 Fuel hose                                        1
 6    1.2.2009           Łącznik obrotowy               Banjo connector                                  2
 7    1.2.0097           Śruba łącznika                 Banjo bolt                                       2
 8    1.2.1596           Uszczelka                      Packing washer                                   4
 9    2.53.0522)         Filtr paliwa z podgrzewaczem   Fuel filter with heater                    -                  1
      1                                                 1
      ) Od 3.12.2002                                    ) From December 3, 2002
      2                                                 2
      ) Tylko do 2.12.2002                              ) Only until December 2, 2002
- 108 -
- 109 -
- 112 -
                                                                            - 113 -




TABLICA 13                TURBOSPRĘŻARKA                           TURBOCHARGER
(4.96.70.02.001)

 No.              Nf                      Nazwa                                       Name                Ilość - Quantity
                                                                                               4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                               BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
 1     2.52.039           Turbosprężarka GT 1749 S                 Turbocharger GT 1749 S                         1
 2     1.8.5018           Uszczelka                                Gasket                                         1
 3     1.1.2497           Opaska zaciskowa 32-50/9 TORRO           Hose clamp 32-50/9 TORRO                       1
 4     1.9.1961           Przewód łączący                          Connecting hose                                -
 5     1.9.1837           Kolanko                                  Elbow                                          1
 6     1.9.1960           Przewód łączący                          Connecting hose                                -
 7     1.1.2490           Opaska zaciskowa 40-60/13 TORRO          Hose clamp 40-60/13 TORRO                      1
 8     1.2.0097 (KN4-2)   Śruba łącznika                           Banjo bolt                                     1
 9     1.2.0291 (KN6-2)   Uszczelka                                Packing washer                                 2
 10    1.2.2063           Łącznik obrotowy                         Banjo connector                                1
 11    2.18.7581)         Przewód doprowadzający olej do           Oil delivery pipe                              1
                          turbosprężarki
 12    1.7.3267           Kolanko wylotu spalin z turbosprężarki   Exhaust elbow                                1

 13    1.1.1361           Nakrętka M8-8-A                          Nut M8-8-A                                   4
       (PN-86/M-82155)
 14    1.1.1389           Podkładka 8,4                            Washer 8.4                                   4
       (PN-78/M-82006)
 15    1.8.6190           Uszczelka                                Gasket                                       1
 16    1.1.0820           Śruba dwustronna                         Stud                                         4
       (PN-90/M-82131)
 17    1.8.5111           Podkładka odginana                       Tab washer                                   2
 18    1.1.1361           Nakrętka M8-8-A                          Nut M8-8-A                                   4
       (PN-86/M-82155)
 19    1.9.1844           Uszczelka                                Gasket                                       1
 20    2.18.706           Kołnierz, kpl.                           Flange, complete                             1
 21    1.1.1400           Podkładka sprężysta Z6,1                 Spring washer Z6.1                           2
       (PN-77/M-82008)
 22    1.1.0799           Śruba M6x16-8.8-B                        Bolt M6x16-8.8-B                             2
       (PN-87/M-82302)
 23    2.18.743           Przewód spływu oleju z turbosprężarki    Oil return pipe                              1
                                                                         - 114 -




No.              Nf                      Nazwa                                     Name                      Ilość - Quantity
                                                                                                  4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                  BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
24    1.1.2494             Opaska zaciskowa                  Hose clamp                                              2
                           16-27/9 TORRO                     16-27/9 TORRO
25    1.9.2075             Wąż ze wzmocnieniem tekstylnym    Braided hose                                          1
26    1.1.2490             Opaska zaciskowa                  Hose clamp                                            2
                           40-60/13 TORRO                    40-60/13 TORRO
27    1.9.1880             Przewód łączący                   Connecting hose                                       1
28    2.01.771             Łącznik, kpl.                     Connector, complete                                   1
29    1.1.2489             Opaska zaciskowa                  Hose clamp                                            2
                           20-32/12 TORRO                    20-32/12 TORRO
30    1.9.1781             Wąż: separator - turbosprężarka   Hose: oil separator - turbocharger                    1
31    2.18.7812)           Przewód doprowadzający olej do    Oil delivery pipe                                     1
                           turbosprężarki
      1)                                                     1)
         Tylko do 31.08.2003                                      Only until Aug. 31, 2003
      2)                                                     2)
         Od 01.09.2003                                            From Sept. 1, 2003
- 115 -
- 116 -
- 117 -
- 121 -
                                                                   - 122 -




TABLICA 14                OSPRZĘT ELEKTRYCZNY             ELECTRIC EQUIPMENT
(4.96.72.09.001)
                                                                                                     Ilość - Quantity
No.           Nf                           Nazwa                             Name         4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                          BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
 1    2.60.289            Świeca żarowa BERU              Glow plug BERU
      (SR10 0100 226)
      2.60.362 (21R28D)   Świeca żarowa BRISK (altern.)   Glow plug BRISK (alternative)
                                                                                                           4
      2.60.408 (KW2556)   Świeca żarowa ISKRA (altren.)   Glow plug ISKRA (alternative)

 2    2.10.007            Szyna łącząca świece żarowe     Connecting rail, glow plugs                      1
 3    1.1.1413            Podkładka sprężysta Z5,1        Spring washer Z5.1
                                                                                                           4
      (PN-77/M-82008)
 4    1.1.1295            Nakrętka M5-5-B                 Nut M5-5-B
                                                                                                           4
      (PN-86/M-82144)
 5    1.1.13851)          Podkładka 10,5                  Washer 10.5
                                                                                                     4                  -
      (PN-78/M-82006)
 6    1.1.14021)          Podkładka sprężysta Z10,2       Spring washer Z10.2
                                                                                                     3                  -
      (PN-77/M-82008)
 7    1.1.12881)          Nakrętka M10-10-A               Nut M10-10-A
                                                                                                     3                  -
      (PN-86/M-82144)
  8   2.56.0661)          Alternator CS130D-100A/12V      Bolt M10x55-8.8-B                          1                  -
  9   1.2.17201)          Śruba M10x128                   Bolt M10x128                               1                  -
 10   1.1.02821)          Śruba M10x35-8.8-B              Bolt M10x35-8.8-B
                                                                                                     1                  -
      (PN-85/M-82105)
 11   1.1.13851)          Podkładka 10,5                  Washer 10.5
                                                                                                     1                  -
      (PN-78/M-82006)
 12   2.51.2481)          Rolka                           Roller
                                                                                                     1                  -
      (VKM 23120)
 13   1.1.06601)          Śruba M10x45-8.8-B              Bolt M10x45-8.8-B
                                                                                                     2                  -
      (PN-85/M-82105)
 14   1.1.14021)          Podkładka sprężysta Z10,2       Spring washer Z10.2
                                                                                                     2                  -
      (PN-77/M-82008)
 15   1.7.38311)          Wspornik rolki                  Roller bracket                             1                  -
 16   1.1.08871)          Śruba dwustronna M10x20-8.8-B   Stud M10x20-8.8-B
                                                                                                     1                  -
      (PN-90/M-82137)
 17   1.8.73911)          Napinacz alternatora            Alternator tensioner                       1                  -
                                                                   - 123 -




                                                                                                         Ilość - Quantity
No.         Nf                         Nazwa                                 Name             4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                              BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
18 1.2.21671)          Śruba napinacza                    Tensioner bolt                                 1                   -
19 1.1.13891)          Podkładka 8,4                      Washer 8.4
                                                                                                         1                  -
   (PN-78/M-82006)
20 1.1.03741)          Śruba M8x70-8.8-A3P                Bolt M8x70-8.8-A3P
                                                                                                         1                  -
   (PN-EN 24017)
21 1.1.0239            Śruba M10x120-8.8-B                Bolt M10x120-8.8-B
                                                                                                         12)                1
   (PN-EN 24015)
22 2.56.045            Alternator A125-70C                Alternator A125-70C
                                                                                                         12)                1
   (A125-70C)
23 1.7.3123            Wspornik alternatora               Alternator bracket                             12)                1
24 1.1.1385            Podkładka 10,5                     Washer 10.5
                                                                                                         32)                3
   (PN-78/M-82006)
25 1.1.1402            Podkładka sprężysta Z10,2          Spring washer Z10.2
                                                                                                         32)                3
   (PN-77/M-82008)
26 1.1.1288            Nakrętka M10-10-A                  Nut M10-10-A
                                                                                                         22)                2
   (PN-86/M-82144)
27 1.1.0660            Śruba M10x45-8.8-B                 Bolt M10x45-8.8-B
                                                                                                         12)                1
   (PN-85/M-82105)
28 1.8.6492            Napinacz alternatora               Alternator tensioner                            2
                                                                                                         1)                 1
29 1.1.0282            Śruba M10x35-8.8-B                 Bolt M10x35-8.8-B                               2
                                                                                                         1)                 1
   (PN-85/M-82105)
30 2.62.039            Rozrusznik BOSCH                   Starter motor BOSCH
   (0 001 109 046)
   2.62.045            Rozrusznik ELMOT (alternatywnie)   Starter motor ELMOT (alternative)
                                                                                                               1
   (PG260NA)
   2.62.034            Rozrusznik PAL MAGNETON            Starter motor PAL MAGNETON
   (443 115 142 723)   (alternatywnie)                    (alternative)
31 1.1.1402            Podkładka sprężysta Z10,2          Spring washer Z10.2
                                                                                                               3
   (PN-77/M-82008)
32 1.1.1288            Nakrętka M10-10-A                  Nut M10-10-A
                                                                                                               3
   (PN-86/M-82144)

33 2.03.0581)          Rolka kpl. (No. 10-12; 15; 16)     Roller ass'y (No. 10-12; 15; 16)               1                  -
                       1                                  1
                       ) Od 01.02.2005                    ) From Feb. 1, 2005
                       2                                  2
                       ) Tylko 31.01.2005                 ) Only until Jan. 31, 2005
- 127 -
                                                                    - 128 -




TABLICA 15               POMPA PODCIŚNIENIOWA              VACUUM PUMP
(4.96.40.01.001)

 No.              Nf                     Nazwa                                Name                    Ilość - Quantity
                                                                                           4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                           BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    2.40.018          Pompa podciśnieniowa, kpl.        Vacuum pump, ass'y
                                                                                                            1
       (15 05 0100)
  2    1.1.0780          Śruba z gniazdem M8x20-8.8-B      'Allen' bolt M8x20-8.8-B
                                                                                                            2
       (PN-87/M-82302)
  3    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2          Spring washer Z8.2
                                                                                                            2
       (PN-77/M-82008)
  4    1.1.2494          Opaska zaciskowa 16-27/9-C6W1     Hose clamp 16-27/9-C6W1 TORRO
                                                                                                            -
                         TORRO
  5    1.9.1775          Taśma kablowa TK 20/5             Strap TK20/5                                     -
       1.9.1687          Taśma kablowa TK 16/5             Strap TK16/5                                     -
  6    1.1.1291          Nakrętka M8-5-B                   Nut M8-5-B
                                                                                                            -
       (PN-86/M-82144)
  7    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2          Spring washer Z8.2
                                                                                                            -
       (PN-77/M-82008)
  8    1.1.1389          Podkładka 8,4                     Washer 8.4
                                                                                                            -
       (PN-78/M-82006)
 9     1.8.6558          Uchwyt przewodu                   Pipe holder                                      -
 10    1.9.2060          Przewód; pompa podciśnieniowa -   Hose, vacuum pump T-connector
                                                                                                            -
                         trójnik
 11    2.01.783          Trójnik                           T-connector                                      -
 12    1.9.2032          Przewód                           Hose                                             -
 13    2.40.030          Zawór zwrotny, kpl.               Check valve, complete                            -
 14    1.1.2471          Opaska zaciskowa AWAB             Hose clamp AWAB                                  -
 15    1.9.1925          Trójnik                           T-connector                                      -
 16    1.9.1967          Przewód                           Hose                                             -
 17    1.9.1851          Pierścień uszczelniający 64x1,4   O-ring 64x1.4                                    2
- 129 -
- 132 -
                                                                - 133 -




TABLICA 16              NAPINACZ PASA ZĘBATEGO        TIMING BELT TENSIONER
(4.96.11.05.001)

                                                                                               Ilość - Quantity
No.            Nf                       Nazwa                             Name      4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                    BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
 1    1.7.3175          Wspornik napinacza            Tensioner bracket                                1
 2    2.01.718          Dźwignia napinacza, kpl.      Tensioner lever, complete                        1
 3    1.3.0699          Sworzeń sprężyny              Spring pin                                       1
 4    1.8.6726          Sprężyna napinacza            Tensioner spring                                 1
 5    1.1.1288          Nakrętka M10-10-A             Nut M10-10-A                                     3
      (PN-86/M-82144)
 6    1.2.1490          Śruba dwustronna              Stud                                           1
 7    1.2.1382          Podkładka                     Washer                                         1
 8    1.1.1846          Łożysko kulkowe               Ball bearing                                   2
      (PN-85/M-86100)
 9    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2      Spring washer Z8.2                             1
      (PN-77/M-82008)
 10   1.1.0218          Śruba M8x30-8.8-B             Bolt M8x30-8.8-B                               1
      (PN-86/M-82101)
 11   1.2.1525          Podkładka                     Washer                                         1
 12   1.2.1484          Wspornik                      Bracket                                        1
 13   1.1.1291          Nakrętka M8-5-B               Nut M8-5-B                                     2
      (PN-86/M-82144)
 14   1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2      Spring washer Z8.2                             3
      (PN-77/M-82008)
 15   1.8.4237          Wskaźnik początku tłoczenia   Injection timing pointer                       1
 16 2.01.883            Napinacz, kpl. (No. 1 - 10)   Tensioner, ass'y (No. 1-10)                    1
- 134 -
- 135 -
- 138 -
                                                                    - 139 -




TABLICA 17          UKŁAD CHŁODZENIA                        COOLING SYSTEM
(4.96.22.06.001)

                                                                                                            Ilość - Quantity
 No.           Nf                    Nazwa                                    Name               4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                 BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    1.9.22671)   Przewód gumowy                          Hose                                                    1
  2    1.9.2188     Przewód gumowy                          Hose                                                    1
  3    1.1.2494     Opaska zaciskowa 16-27/9 TORRO          Hose clamp 16-27/9 TORRO                                4
  4    2.03.015     Uchwyt przewodów                        Hose holder                                             1
  5    2.03.020     Rurka kpl., powrót z nagrzewnicy        Pipe, complete, return from heater                      1
  6    2.66.013     Chłodnica oleju                         Oil cooler                                              1
  7    1.8.30821)   Króciec                                 Adapter                                                 1
  8    1.9.21872)   Przewód gumowy                          Hose                                                    1
  9    2.03.3941)   Obudowa termostatu, cz. górna, kpl.     thermostat housing, upper, ass'y                        1
       2.03.0042)   Obudowa termostatu, część górna, kpl.   Thermostat housing, upper, ass'y                        1


                    1                                       1
                    ) Od maja 2005                          ) From May 2005
                    2                                       2
                    ) Do maja 2005                          ) Until May 2005
- 140 -
- 141 -
- 144 -
                                                                   - 145 -




TABLICA 18               OSŁONY PASA ZĘBATEGO              TIMING BELT COVERS
(4.96.22.05.004)

 No.           Nf                        Nazwa                               Name                   Ilość - Quantity
                                                                                         4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                         BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    1.9.1039          Osłona przednia                   Front cover                                      1
  2    1.1.1389          Podkładka 8,4                     Washer 8.4                                       3
       (PN-78/M-82006)
  3    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2          Spring washer Z8.2                             3
       (PN-77/M-82008)
  4    1.1.0566          Śruba M8x16-5.8-B                 Bolt M8x16-5.8-B                               2
       (PN-85/M-82105)
  5    1.1.1360          Nakrętka M8-5-B                   Nut M8-5-B                                     1
       (PN-88/M-82181)
  6    1.9.1778          Osłona tylna, część górna         Back cover, upper                              1
  7    1.2.1483          Podkładka                         Washer                                         5
  8    1.1.1400          Podkładka sprężysta Z6,1          Spring washer Z6.1                             4
       (PN-77/M-82008)
  9    1.1.0553          Śruba M6x18-5.8-B                 Bolt M6x18-5.8-B                               2
       (PN-85/M-82105)
 10    1.2.1525          Podkładka                         Washer                                         2
 11    1.2.1268          Wspornik osłony                   Cover support                                  1
 12    2.51.067          Osłona tylna, część dolna, kpl.   Back cover, lower, complete                    1
 13    1.1.0355          Śruba M6x14-5.8-A                 Bolt M6x14-5.8-A                               2
       (PN-85/M-82105)
 14    1.2.1241          Wspornik osłony                   Cover support                                  1
 15    1.1.1386          Podkładka 5,3                     Washer 5.3                                     2
       (PN-78/M-82006)
 16    1.1.1413          Podkładka sprężysta Z5,1          Spring washer Z5.1                             2
       (PN-77/M-82008)
 17    1.1.0366          Śruba M5x12-5.8-A                 Bolt M5x12-5.8.A                               2
       (PN-85/M-82105)
 18    1.2.21571)        Wspornik osłony                   Cover support                                  1
                         1                                 1
                         ) Od 01.09.2004                   ) From Sept. 1, 2004
- 148 -
                                                                 - 149 -




TABLICA 19               WYPOSAŻENIE                    AUXILIARY EQUIPMENT
(4.96.20.08.001)

 No.           Nf                         Nazwa                            Name                Ilość - Quantity
                                                                                    4CTi90-1      4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                    BE A2203      BE A2201 BE6 A2201
  1    2.03.047          Wspornik alternatora, kpl.     Alternator bracket, ass'y       1                     -
  2    1.1.0900          Śruba dwustronna M8x20-8.8     Stud M8x20-8.8
                                                                                       4                   -
       (PN-90/M-82137)
  3    1.1.0254          Śruba M12x55-8.8               Bolt M12x55-8.8
                                                                                       1                   -
       (PN-EN 24014)
  4    1.1.1403          Podkładka sprężysta Z12,2      Spring washer Z12.2
                                                                                       1                   -
       (PN-77/M-82008)
  5    1.1.1382          Podkładka 13                   Washer 13
                                                                                       1                   -
       (PN-78/M-82006)
  6    1.1.1401          Podkładka sprężysta Z8,2       Spring washer Z8.2
                                                                                       4                   -
       (PN-77/M-82008)
  7    1.1.1297          Nakrętka M8-8-B                Nut M8-8-B
                                                                                       4                   -
       (PN-86/M-82144)
  8    1.1.1385          Podkładka 10,5                 Washer 10.5
                                                                                       1                   -
       (PN-78/M-82006)
  9    1.1.1402          Podkładka sprężysta Z10,2      Spring washer Z10.2
                                                                                       1                   -
       (PN-77/M-82008)
 10    1.1.0247          Śruba M10x45-8.8-A             Bolt M10x45-8.8-A
                                                                                       1                   -
       (PN-85/M-82101)
 11    1.1.1389          Podkładka 8,4                  Washer 8.4
                                                                                       -            11)           -
       (PN-78/M-82006)
 12    2.03.067          Wspornik siłownika, kpl.       Solenoid bracket, ass'y        -             1
                                                                                                    1)            -
 13    2.86.116          Siłownik                       Solenoid                       -            11)           -
 14    1.8.5500          Sprężyna                       Spring                         -            11)           -
 15    1.5.0973          Tulejka                        Bush                           -            11)           -
 16    2.03.068          Dźwignia, kpl.                 Lever, ass'y                   -            11)           -
 17    1.2.2169          Podkładka                      Washer                         -            11)           -
 18    1.1.1400          Podkładka sprężysta Z6,2       Spring washer Z6.2
                                                                                       -            11)           -
       (PN-77/M-82008)
 19    1.1.0789          Śruba z gniazdem M6x20-8.8-A   'Allen' bolt M6x20-8.8-A
                                                                                       -            11)           -
       (PN-86/M-82302)
                                                                   - 150 -




No.            Nf                          Nazwa                             Name                                Ilość - Quantity
                                                                                                     4CTi90-1       4CTi90-1      4CTi90-1
                                                                                                     BE A2203       BE A2201 BE6 A2201
20    1.10563              Śruba M6x25-5.8-B              Bolt M6x25-5.8-B
                                                                                                             -        11)           -
      (PN-85/M-82105)
21    1.1.1290             Nakrętka M6-5-B                Nut M6-5-B
                                                                                                             -        11)           -
      (PN-86/M-82144)
22    1.1.1400             Podkładka sprężysta Z6,2       Spring washer Z6.2
                                                                                                             -        21)           -
      (PN-77/M-82008)
23    1.1.0799             Śruba z gniazdem M6x14-8.8-A   'Allen' bolt M6x14-8.8-A
                                                                                                             -        21)           -
      (PN-86/M-82302)
24    1.1.0229             Śruba M8x110-8.8-B             Bolt M8x110-8.8-B
                                                                                                             -         2            -
      (PN-85/M-82101)
25    1.1.0250             Śruba M8x120-8.8-A3P           Bolt M8x120-8.8-A3P
                                                                                                             -        11)*          -
      (PN-EN 24014)
26    1.2.0323 (KN6-1)     Uszczelka                      Packing washer                                     -        11)           -
27    1.2.0323 (KN6-1)     Uszczelka                      Packing washer                                     -         1            -

      1                                                   1
       ) Tylko do sanitarki                                ) Only for ambulance
      * Zamiast śruby 1.1.0229 (patrz Tabl. 1, No. 25)    * Instead of bolt 1.1.0229 (see Tabl. 1, No. 25)
                                                              - 154 -




            Nf             No.   Tablica                Nf              No.   Tablica                Nf            No.   Tablica
1.1.0015 (PN-EN 24015)     41       2      1.1.0566 (PN-85-/M-82105)    15      10      1.1.1279 (PN-84/M-82165)   6       10
1.1.0036 (PN-87/M-82302)   43      10      1.1.0576 (PN-85/M-82105)     14      9       1.1.1288 (PN-86/M-82144)   27      3
1.1.0206 (PN-85/M-82101)   36       3      1.1.0597 (PN-85/M-82105)     42      1       1.1.1288 (PN-86/M-82144)   7       14
1.1.0207 (PN-85/M-82101)   51       3      1.1.0610 (PN-85/M-82105)     8       3       1.1.1288 (PN-86/M-82144)   26      14
1.1.0218 (PN-86/M-82101)   10      16      1.1.0660 (PN-85/M-82105)     13      14      1.1.1288 (PN-86/M-82144)   32      14
1.1.0219 (PN-85/M-82105)   39       2      1.1.0660 (PN-85/M-82105)     27      14      1.1.1288 (PN-86/M-82144)   5       16
1.1.0219 (PN-85/M-82105)   19       4      1.1.0691 (PN-90/M-82125)     31      8       1.1.1290 (PN-86/M-82144)   53      1
1.1.0229 (PN-85/M-82101)   25       1      1.1.0780 (PN-87/M-82302)     48      2       1.1.1290 (PN-86/M-82144)   6       3
1.1.0229 (PN-85/M-82101)   24      19      1.1.0780 (PN-87/M-82302)     12      8       1.1.1290 (PN-86/M-82144)   8       4
1.1.0231 (PN-EN 24015)     40       1      1.1.0780 (PN-87/M-82302)     2       15      1.1.1290 (PN-86/M-82144)   40      10
1.1.0237 (PN-90/M-82101)   23       1      1.1.0784 (PN-87/M-82302)     29      8       1.1.1290 (PN-86/M-82144)   21      19
1.1.0238 (PN-85/M82101)     9       6      1.1.0785 (PN-87/M-82302)     27      8       1.1.1291 (PN-86/M-82144)   45      1
1.1.0239 (PN-EN 24015)     21      14      1.1.0786 (PN-87/M-82302)     26      8       1.1.1291 (PN-86/M-82144)   45      3
1.1.0247 (PN-85/M-82101)   10      19      1.1.0788 (PN-87/M-82302)     18      5       1.1.1291 (PN-86/M-82144)   17      4
1.1.0249 (PN-85/M-82101)   40       3      1.1.0789 (PN-86/M-82302)     19      19      1.1.1291 (PN-86/M-82144)   4       6
1.1.0250 (PN-EN 24014)     25      19      1.1.0794 (PN-87/M-82302)     6       7       1.1.1291 (PN-86/M-82144)   9       7
1.1.0254 (PN-EN 24014)      3      19      1.1.0799 (PN-86/M-82302)     23      19      1.1.1291 (PN-86/M-82144)   6       15
1.1.0282 (PN-85/M-82105)   10      14      1.1.0799 (PN-87/M82302)      45      10      1.1.1291 (PN-86/M-82144)   13      16
1.1.0282 (PN-85/M-82105)   29      14      1.1.0799 (PN-87/M-82302)     22      13      1.1.1295 (PN-86/M-82144)   35      10
1.1.0355 (PN-85/M-82105)   52       1      1.1.0820 (PN-90/M-82131)     10      6       1.1.1295 (PN-86/M-82144)   4       14
1.1.0355 (PN-85/M-82105)   13      18      1.1.0820 (PN-90/M-82131)     16      13      1.1.1297 (PN-86/M-82144)   69      1
1.1.0366 (PN-85/M-82105)   61       3      1.1.0848 (PN-90/M-82131)     21      1       1.1.1297 (PN-86/M-82144)   58      2
1.1.0366 (PN-85/M-82105)   17      18      1.1.0861 (PN-90/M-82137)     36      1       1.1.1297 (PN-86/M-82144)   7       19
1.1.0369 (PN-85/M-82105)   11       1      1.1.0885 (PN-90/M-82137)     6       4       1.1.1326 (PN-86/M-82144)   12      9
1.1.0374 (PN-EN 24017)     20      14      1.1.0886 (PN-90/M-82137)     10      4       1.1.1360 (PN-88/M-82181)   4       7
1.1.0533 (PN-85/M-82105)   25       3      1.1.0887 (PN-90/M-82137)     16      14      1.1.1360 (PN-88/M-82181)   5       18
1.1.0533 (PN-85/M-82105)   35       5      1.1.0891 (PN-90/M-82137)     34      1       1.1.1361 (PN-86/M-82155)   51      2
1.1.0533 (PN-85/M-82105)   11       6      1.1.0891 (PN-90/M-82137)     2       4       1.1.1361 (PN-86/M-82155)   13      13
1.1.0533 (PN-85/M-82105)   11       9      1.1.0892 (PN-90/M-82131)     25      2       1.1.1361 (PN-86/M-82155)   18      13
1.1.0533 (PN-85/M-82105)   11      10      1.1.0898 (PN-90/M-82137)     37      1       1.1.1381 (PN-78/M-82006)   20      3
1.1.0553 (PN-85/M-82105)   56       3      1.1.0899 (PN-90/M-82131)     23      2       1.1.1381 (PN-78/M-82006)   42      3
1.1.0553 (PN-85/M-82105)    9      18      1.1.0900 (PN-90/M-82137)     28      3       1.1.1381 (PN-78/M-82006)   54      3
1.1.0554 (PN-85/M-82105)   73       1      1.1.0900 (PN-90/M-82137)     11      4       1.1.1381 (PN-78/M-82006)   46      10
1.1.0554 (PN-85/M-82105)   33       2      1.1.0900 (PN-90/M-82137)     2       19      1.1.1382 (PN-78/M-82006)   5       19
1.1.0559 (PN-85/M-82105)   18       3      1.1.0901 (PN-90/M-82137)     32      8       1.1.1385 (PN-78/M-82006)   5       14
1.1.0559 (PN-85/M-82105)   16       9      1.1.0902 (PN-90/M-82131)     3       3       1.1.1385 (PN-78/M-82006)   11      14
1.1.0565 (PN-85/M-82105     7       8      1.1.0903 (PN-90/M-82137)     30      1       1.1.1385 (PN-78/M-82006)   24      14
1.1.0566 (PN-85/M-82105)   76       1      1.1.0903 (PN-90/M-82137)     2       6       1.1.1385 (PN-78/M-82006)   8       19
1.1.0566 (PN-85/M-82105)    4      18      1.1.1254 (PN-86/M-82153)     14      6       1.1.1386 (PN-78/M-82006)   59      3
                                                              - 155 -




            Nf             No.   Tablica                Nf              No.   Tablica                Nf            No.   Tablica
1.1.1386 (PN-78/M-82006)   34      10      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     7       7       1.1.2347 (PN-70/M-85005)   19      9
1.1.1386 (PN-78/M-82006)   44      10      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     10      7       1.1.2384                   21      9
1.1.1386 (PN-78/M-82006)   15      18      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     13      8       1.1.2426 (PN-65/M-73124)   22      2
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   67       1      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     30      8       1.1.2453 (PN-88/M-85008)   2       10
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   74       1      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     10      9       1.1.2454 (PN-70/M-85005)   14      3
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   52       2      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     3       15      1.1.2471                   27      10
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   56       2      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     7       15      1.1.2471                   14      15
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   47       3      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     9       16      1.1.2485                   11      7
1.1.1389 (PN-78/M-82006)    9       9      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     14      16      1.1.2489                   29      13
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   13      10      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     3       18      1.1.2489                   44      3
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   14      13      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     6       19      1.1.2490                   7       13
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   19      14      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     12      10      1.1.2490                   26      13
1.1.1389 (PN-78/M-82006)    8      15      1.1.1401 (PN-77/M-82008)     16      10      1.1.2493                   18      10
1.1.1389 (PN-78/M-82006)    2      18      1.1.1402 (PN-77/M-82008)     17      5       1.1.2493                    4      12
1.1.1389 (PN-78/M-82006)   11      19      1.1.1402 (PN-77/M-82008)     6       14      1.1.2494                   38      3
1.1.1400 (PN-77/M-82008)   51       1      1.1.1402 (PN-77/M-82008)     14      14      1.1.2494                   24      13
1.1.1400 (PN-77/M-82008)    5       3      1.1.1402 (PN-77/M-82008)     25      14      1.1.2494                   4       15
1.1.1400 (PN-77/M-82008)   19       3      1.1.1402 (PN-77/M-82008)     31      14      1.1.2494                   3       17
1.1.1400 (PN-77/M-82008)   41       3      1.1.1402 (PN-77/M-82008)     9       19      1.1.2497                   3       13
1.1.1400 (PN-77/M-82008)   55       3      1.1.1403 (PN-77/M-82008)     4       19      1.1.2505                   21      4
1.1.1400 (PN-77/M-82008)    7       4      1.1.1404 (PN-77/M-82008)     5       10      1.1.2608 (PN-60/M-86961)   20      8
1.1.1400 (PN-77/M-82008)    8       8      1.1.1407 (PN-77/M-82008)     13      9       1.1.2611 (PN-64/M-73093)   12      3
1.1.1400 (PN-77/M-82008)   17       9      1.1.1413 (PN-77/M-82006)     60      3       1.1.2623 (PN-60/M-86961)   15      8
1.1.1400 (PN-77/M-82008)   21      13      1.1.1413 (PN-77/M-82008)     3       14      1.1.2626 (PN-60/M-86961)   21      8
1.1.1400 (PN-77/M-82008)    8      18      1.1.1413 (PN-77/M-82008)     16      18      1.1.2631 (PN-60/M-86961)   2       8
1.1.1400 (PN-77/M-82008)   18      19      1.1.1657 (PN-89/M-85021)     11      8       1.1.4004 (DIN127)          36      5
1.1.1400 (PN-77/M-82008)   22      19      1.1.1846 (PN-85/M-86100)     8       16      1.10563 (PN-85/M-82105)    20      19
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   26       1      1.1.1849 (PN-85/M-86100)     32      5       1.2.0013 (S320.08.44)      55      1
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   44       1      1.1.2150 (PN-60/M-86961)     14      1       1.2.0097                    7      12
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   68       1      1.1.2150 (PN-60/M-86961)     10      8       1.2.0097 (KN4-2)           8       13
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   75       1      1.1.2155 (PN-64/M-73093)     4       8       1.2.0159 (PL601389)        77      1
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   32       2      1.1.2211 (PN-81/M-85111)     26      5       1.2.0159 (PL601389)        42      2
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   38       2      1.1.2220 (PN-81/M-85111)     4       9       1.2.0291 (KN6-2)           54      1
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   49       2      1.1.2228 (PN-81/M-85111)     15      3       1.2.0291 (KN6-2)           17      6
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   57       2      1.1.2284 (PN-60/M-86961)     2       3       1.2.0291 (KN6-2)           9       13
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   24       3      1.1.2286 (PN-60/M-86961)     29      3       1.2.0323 (KN6-1)           12      1
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   46       3      1.1.2289 (PN-60/M-86961)     21      6       1.2.0323 (KN6-1)           19      1
1.1.1401 (PN-77/M-82008)   18       4      1.1.2290 (PN-90/M-73092)     49      1       1.2.0323 (KN6-1)           24      1
1.1.1401 (PN-77/M-82008)    5       6      1.1.2290 (PN-90/M-73092)     43      3       1.2.0323 (KN6-1)           72      1
                                                       - 156 -




             Nf     No.   Tablica                Nf              No.   Tablica                Nf         No.   Tablica
1.2.0323 (KN6-1)     3       7      1.2.1499                     41      1       1.2.1999                22      10
1.2.0323 (KN6-1)    25       8      1.2.1499                     35      3       1.2.2009                 6      12
1.2.0323 (KN6-1)    24      10      1.2.1525                     11      16      1.2.2032                12      6
1.2.0323 (KN6-1)    26      19      1.2.1525                     10      18      1.2.2042                18      6
1.2.0323 (KN6-1)    27      19      1.2.1573                     25      4       1.2.2045                15      9
1.2.0384 (KN4-12)   20       1      1.2.1583                     4       1       1.2.2045                12      11
1.2.0384 (KN4-12)   25      10      1.2.1583                     13      1       1.2.2054                3       11
1.2.0521            16       6      1.2.1583                     15      1       1.2.2062                13      11
1.2.0652             9       3      1.2.1583                     24      2       1.2.2063                10      13
1.2.0652             2       5      1.2.1583                     10      5       1.2.2144                37      10
1.2.0662             4      11      1.2.1593                     26      10      1.2.2157                18      18
1.2.0663             7       2      1.2.1594                     31      10      1.2.2167                18      14
1.2.0664             8       2      1.2.1596                      8      12      1.2.2169                17      19
1.2.0677             9       1      1.2.1598                     16      5       1.3.0188                28      2
1.2.0677            49       3      1.2.1697                     10      1       1.3.0505 (30.030.033)   25      5
1.2.0677            29       1      1.2.1714                     19      10      1.3.0598                8       5
1.2.0694            18       2      1.2.1714                     10      11      1.3.0599                8       5
1.2.0717            19       2      1.2.1720                     9       14      1.3.0600                8       5
1.2.0748            21       2      1.2.1724                     13      6       1.3.0601                8       5
1.2.0748            13       7      1.2.1724                     15      6       1.3.0651                18      8
1.2.0819             1       3      1.2.1751                     34      3       1.3.0657                23      3
1.2.0894            39       1      1.2.1757                     63      1       1.3.0658                16      3
1.2.0894            53       2      1.2.1765                     65      1       1.3.0691                29      2
1.2.0963            17       1      1.2.1785                     29      5       1.3.0699                3       16
1.2.0963            31       1      1.2.1790                     5       1       1.3.0732                1       9
1.2.1212            27       2      1.2.1795                     28      5       1.3.0737                29      2
1.2.1229            21      10      1.2.1797                     14      5       1.3.0738                28      2
1.2.1241            14      18      1.2.1798                     15      5       1.4.0253                9       5
1.2.1250            61       1      1.2.1818                     15      2       1.4.0372                6       5
1.2.1251            60       1      1.2.1819                     1       5       1.4.0374                4       5
1.2.1268            11      18      1.2.1891                     7       11      1.4.0424                13      5
1.2.1328            23       8      1.2.1892                     5       11      1.4.0507 (78.01.08)     47      1
1.2.1331            17       8      1.2.1893 (2430105012)        3       11      1.4.0510 (5078101110)   47      1
1.2.1378            14       8      1.2.1904                     24      4       1.4.0526 (78.01.04)     46      1
1.2.1382             7      16      1.2.1927                     23      4       1.4.0527 (5078102110)   46      1
1.2.1482             7       5      1.2.1933                     14      7       1.4.0544                13      2
1.2.1483             7      18      1.2.1942                     14      2       1.4.0545                11      2
1.2.1484            12      16      1.2.1950                     22      4       1.4.0582                31      5
1.2.1490             6      16      1.2.1998                     20      10      1.4.0619                12      2
                                                            - 157 -




             Nf             No.   Tablica              Nf             No.   Tablica                Nf            No.   Tablica
1.4.0746                    10       3      1.7.3036                  46      2       1.8.5111                   17      13
1.4.0922                    12       5      1.7.3123                  23      14      1.8.5500                   14      19
1.4.1013                    20       9      1.7.3166                  5       9       1.8.5841                   7       1
1.4.1014                    22       9      1.7.3175                  1       16      1.8.5842                   6       1
1.4.1015                     4      10      1.7.3189                  3       1       1.8.5871                   31      2
1.4.1026 (902538023)        23       5      1.7.3192                  31      3       1.8.6011                   32      3
1.4.1095                    20       7      1.7.3199                  7       3       1.8.6125                   4       3
1.4.1109 (90 30 37 01)      24       5      1.7.3254                  1       1       1.8.6125                   9       4
1.4.1144                    19       5      1.7.3267                  12      13      1.8.6190                   15      13
1.4.1145 (504 0240 0010F)    2       2      1.7.3303                  7       9       1.8.6352                   2       9
1.4.1146 (504 0240 0020F)    4       2      1.7.3304                  8       9       1.8.6430                   15      4
1.4.1148                     8       7      1.7.3305                  27      1       1.8.6443                   13      4
1.5.0039 (PL 606598)        57       1      1.7.3330                  20      4       1.8.6492                   28      14
1.5.0295 (101.02.01)        48       1      1.7.3343                  21      5       1.8.6544                   56      1
1.5.0296                    48       1      1.7.3357                  5       4       1.8.6544                   45      2
1.5.0297                    48       1      1.7.3394                  37      2       1.8.6558                   48      3
1.5.0298                    48       1      1.7.3396                  35      1       1.8.6558                   9       15
1.5.0512 (78.01.05)         27       5      1.7.3538                  4       4       1.8.6689                   26      4
1.5.0519 (78.01.01)         30       5      1.7.3563                  38      1       1.8.6726                   4       16
1.5.0520                    30       5      1.7.3585                  1       6       1.8.7203                   47      2
1.5.0521                    30       5      1.7.3632                  1       4       1.8.7319                   14      11
1.5.0522                    30       5      1.7.3831                  15      14      1.8.7336 (1 461 098 344)   42      10
1.5.0600                    11       3      1.7.3833                  1       1       1.8.7337 (1 461 098 361)   41      10
1.5.0763                    19       8      1.8.1619                  8       1       1.8.7391                   17      14
1.5.0821                    54       2      1.8.1621                  33      1       1.9.0046 (PL 605597)       58      1
1.5.0854                    28       1      1.8.1688                  10      2       1.9.0053 (PL601562)        34      2
1.5.0873                    59       1      1.8.1752                  16      2       1.9.0144 (PL 601259)       32      1
1.5.0874                     5       2      1.8.1761                  20      2       1.9.0144 (PL 601259)       24      8
1.5.0875                     6       2      1.8.1815                  26      4       1.9.0144 (PL601259)        16      1
1.5.0876                     3       9      1.8.3082                  26      2       1.9.0391 (11.26.218.4)     2       7
1.5.0963 (1 460 326 387)    38      10      1.8.3082                  40      2       1.9.0417                   18      7
1.5.0973                    15      19      1.8.3082                  6       6       1.9.0418                   17      7
1.6.0159                    20       5      1.8.3082                  16      7       1.9.0423                   18      9
1.6.0235                    17       2      1.8.3082                  7       17      1.9.0439                   12      7
1.7.2008                     2       1      1.8.4172                  22      8       1.9.0629                   33      3
1.7.2106                    71       1      1.8.4237                  15      16      1.9.0631                   70      1
1.7.2282                     5       8      1.8.4238                  16      8       1.9.0632                   36      2
1.7.2694                     1       8      1.8.5018                  2       13      1.9.0633                   35      2
1.7.2935                    50       2      1.8.5023                  21      3       1.9.1010                   22      1
                                                           - 158 -




             Nf            No.   Tablica              Nf             No.   Tablica                Nf          No.   Tablica
1.9.1039                    1      18      1.9.2228                   5      12      2.12.316                 64      3
1.9.1069                    5       5      1.9.2243                  5       7       2.12.317                 1       2
1.9.1103                    6       8      1.9.2267                  1       17      2.12.318                 59      2
1.9.1468                   23      10      2.01.653                  66      3       2.12.319                 60      2
1.9.1487                    6      11      2.01.711                  39      3       2.12.334                 63      3
1.9.1508                   17      10      2.01.718                  2       16      2.12.342                 3       2
1.9.1604                    3       6      2.01.742                  25      9       2.13.097                 37      5
1.9.1605                    8       6      2.01.771                  28      13      2.13.139                 3       5
1.9.1687                    5      15      2.01.783                  11      15      2.14.215                 38      5
1.9.1690                   17       3      2.01.814                  86      1       2.17.052                 34      8
1.9.1763                   19       7      2.01.815                  63      2       2.17.054                 9       8
1.9.1768                    7       6      2.01.874                  52      3       2.18.279                 18      1
1.9.1775                    5      15      2.01.878                  14      10      2.18.407                 50      1
1.9.1778                    6      18      2.01.883                  16      16      2.18.552                 33      8
1.9.1781                   50       3      2.01.894                  57      3       2.18.661                 3       8
1.9.1781                   30      13      2.01.920                  12      4       2.18.686                 22      3
1.9.1835                   32      10      2.01.960                  27      4       2.18.706                 20      13
1.9.1837                    5      13      2.01.971                  32      4       2.18.735                 19      6
1.9.1844                   19      13      2.03.004                  62      2       2.18.743                 23      13
1.9.1851                    3      10      2.03.004                  9       17      2.18.758                 11      13
1.9.1851                   17      15      2.03.015                  4       17      2.18.762                 20      6
1.9.1852                   33      10      2.03.020                  15      7       2.18.781                 31      13
1.9.1880                   27      13      2.03.020                  5       17      2.20.394                 61      2
1.9.1900                    3       4      2.03.047                  1       19      2.21.068 (124 0316 10)   34      5
1.9.1925                   15      15      2.03.058                  33      14      2.21.069 (324 0297 10)   33      5
1.9.1960                    6      13      2.03.067                  12      19      2.28.110                 43      1
1.9.1961                    4      13      2.03.068                  16      19      2.30.112                 41      5
1.9.1967                    8      11      2.03.394                  9       17      2.31.127                 40      5
1.9.1967                   16      15      2.10.007                  2       14      2.31.128                 39      5
1.9.1968                   30      10      2.11.724                  80      1       2.36.879                 9       11
1.9.2032                   12      15      2.11.784                  81      1       2.37.067                 26      9
1.9.2060                   10      15      2.11.794                  83      1       2.37.069                 7       10
1.9.2075                   25      13      2.11.802                  84      1       2.37.070                 8       10
1.9.2156                   28      10      2.11.804                  85      1       2.37.071                 9       10
1.9.2161                   37       3      2.11.951                  79      1       2.37.072                 10      10
1.9.2187                    8      17      2.11.953                  82      1       2.37.074                 24      9
1.9.2188                    2      17      2.12.136                  65      3       2.37.149                 15      11
1.9.2221                   16       4      2.12.140                  30      3       2.37.218                 23      9
1.9.2227 (1 460 101 376)   39      10      2.12.315                  62      3       2.37.243                 48      10
                                                               - 159 -




             Nf            No.   Tablica                Nf               No.   Tablica                Nf             No.   Tablica
2.37.244                   49      10      2.56.066                      8       14      2.73.114 (0 432 297 059)    1       11
2.38.204                   35       4      2.59.007 (7.21704.00)         58      3       2.73.119 (0 434 250 159)    2       11
2.38.215                   34       4      2.59.007 (7.21704.00)         29      10      2.75.063 (11.26.042.0)      1       7
2.40.018 (15 05 0100)       1      15      2.59.009                      53      3       2.76.256 (0 460 494 480)    1       10
2.40.030                   13      15      2.60.289 (SR10 0100 226)      1       14      2.76.257 (0 460 494 485)    1       10
2.40.033 (7.28375.00)      14       4      2.60.362 (21R28D)             1       14      2.77.103 (02801130026)      43      2
2.51.067                   12      18      2.60.408 (KW2556)             1       14      2.77.110 (APE-5-00-00-00)   55      2
2.51.090                    9       2      2.60.413                      36      10      2.79.020 (02KG 2000-03)     44      2
2.51.166                   22       5      2.60.414 (1 467 217 364)      47      10      2.86.116                    13      19
2.51.186                    9       2      2.62.034 (443 115 142 723)    30      14      2.86.119 (9005-238A)         3      12
2.51.248 (VKM 23120)       12      14      2.62.039 (0 001 109 046)      30      14      2.90.003                    13      3
2.52.039                    1      13      2.62.045 (PG260NA)            30      14      2.90.003                    6       9
2.53.051 (0 450 133 256)    1      12      2.66.013                      6       17      2.90.006                    28      8
2.53.052                    9      12      2.66.013 (1A123560000)        64      1       2.90.007                    11      5
2.53.056 (1 457 434 106)    2      12      2.68.020                      26      3       2.90.008                    11      5
2.54.037 (PP 8.7.3)        62       1      2.68.034 (APE-4-00-00-00)     78      1       2.90.014 (UG-67)            30      2
2.56.045 (A125-70C)        22      14      2.73.113 (2435703011)         14      11      (5A45700B)                  66      1

				
DOCUMENT INFO
Shared By:
Categories:
Tags:
Stats:
views:12
posted:1/13/2013
language:Unknown
pages:100