Samenwerkingsverband VO-SVO West-Friesland - DOC by fYX8HZg

VIEWS: 32 PAGES: 1

									                             Samenwerkingsverband VO-SVO West-Friesland


            Contactpersonen VO voor vragen over de toelating en de schoolkeuzeprocedure


Atlas College, locatie Copernicus        Sandra Kerkhof          0229 - 236 344   s.kerkhof@atlascollege.nl

Atlas College, locatie De Dijk           Lars Beenen             0227 - 542 136   l.beenen@atlascollege.nl

Atlas College locatie OSG W-F            Angeline Thomas         0229 - 246 264   a.thomas@atlascollege.nl

Atlas College, SG Newton (Titaan)        Marike Wagemakers 0229 - 552 010         m.wagemakers@atlascollege.nl

Clusius College Grootebroek              Rob Hoed                0228 - 511 680   r.hoed@clusius.nl

Clusius College Hoorn                    Joke de Witt            0229 - 259 484   j.dewitt@clusius.nl

Martinus College - avo                   PaulettePeerenboom 0228 - 510 304        ppeerenboom@martinuscollege.nl

Martinus College – vmbo                  Wanda Munnike           0228 - 510 304   wmunneke@martinuscollege.nl

RSG Enkhuizen                            Peter Harlaar           0228 - 350 800   p.harlaar@rsg-enkhuizen.nl

SG Tabor, locatie d’Ampte                Benjamin Stolker        0229 - 284 151   b.stolker@tabor.nl

SG Tabor, locatie Oscar Romero           Kees Kaag               0229 - 285 685   cjm.kaag@tabor.nl

SG Tabor, locatie Werenfridus            Lisette Hellenberg      0229 - 285 828   lh.hellenberg@tabor.nl

OPDC West-Friesland                      Mark Zonneveld          0229 - 216 554   mzonneveld@opdcwest-friesland.nl

Praktijkschool Westfriesland Hoorn       Simone Grannetia        0229 - 219 487   s.grannetia@praktijkschoolwf.nl

Praktijkschool Westfr. Stede Broec       Elly Faber              0228 - 510 350   e.faber@praktijkschoolwf.nl

Zmlk De Stormvogel - Hoorn               Joke Blom               0229 – 548 560   j.blom@eenhoornstormvogel.nl

Zmok Spinaker - Hoorn                    Petra v.d. Veldt        0229 – 278 262   p.vanderveldt@rec4nh.nl

Coördinator SWV VO /                     Kine de Weerd           0229 - 210 666   k.deweerd@praktijkschoolwf.nl
casemanager PCL VO



Websites:

•    Atlas College: www.atlascollege.nl
•    Clusius College: www.clusius.nl
•    Martinus College : www.martinuscollege.nl
•    Scholengemeenschap Tabor: www.tabor.nl
•    Regionale Scholengemeenschap Enkhuizen: www.rsg-enkhuizen.nl
•    Praktijkschool Westfriesland: www.praktijkschoolwf.nl
•    OPDC West-Friesland: www.opdcwest-friesland.nl
•    Samenwerkingsverband VO West-Friesland: www.swvwestfriesland.nl




    Versie: 31.10.11
    SWV\Schoolkeuzeprocedure\2012-2013\Formulieren\Contactpersonen VO

								
To top