Docstoc

Gammel kontaktliste - Nyheter fra HIP-BIL

Document Sample
Gammel kontaktliste - Nyheter fra HIP-BIL Powered By Docstoc
					     Gruppe              H. styre Gr.l.   N.l.   Sek.   Kas.   S.m.   Web   Velg


1    Leder                  x       x                                  x
2    Nestleder              x                                          x
3    Sekretær H.s.          x
4    Kasserer H.s.          x
5    Hydrohallen            x                                          x
6                           x
7                           x

8    Valgkomite

9    Post
10   Vaktmester/utleie
11   Utleie

12   Aerobic                        x                                  x
13   Aerobic                                      x
14   Aerobic                                             x
15   Aerobic                                                    x
16   Aerobic                                                    x
17   Badmington                     x                                  x
18   Bordtennis                     x                                  x
19   Bordtennis                                                 x
20   Bowling                x       x
21   Bowling                                      x                    x
22   Bowling                                             x
23   Bowling                                                    x
24   Bowling                                                    x
25   Bowling                                                    x
26   Fotball                        x                                  x
27   Fotball                x                            x
28   Fotball                                                    x
29   Fotball                                                    x
30   Fotball                                                    x
31   Friidrett                      x
32   Friidrett                                                         x
33   Friidrett                                                  x
34   Golf                                  x
35   Golf                                         x                    x
36   Golf                           x                    x
37   Golf                                                       x
38   Håndball                       x
39   Håndball                                                          x
40   Innebandy                      x
41   Innebandy                                           x
42   Innebandy              x                                   x
43   Innebandy              x                                          x
44   Orientering                    x                                  x
45   Pensjonisttrim                 x                                  x
46   Pensjonisttrim                                      x
47   Ski                            x                                  x
     Skyting                x       x                                  x
48   Skyting                               x
49   Skyting                x
50   Skyting                    x
51   Skyting                        x
52   Skyting                        x
53   Skøyter        x                   x
54   Skøyter            x
55   Squash         x                   x
56   Squash                     x
57   Sykkel                 x           x
58   Sykkel
59   Sykkel                     x
60   Sykkel         x
61   Sykkel                         x
62   Tennis                         x
63   Tennis         x                   x

64   Idrettsmerke
Navn                     Tlf. 1       Tlf. 2     email


Atle Knudsen            35923924    99238878 Atle Knudsen <Atle.Knudsen@BIS.productionpartner.com>
Alf Einar Kvernberg     48024596                 Alf Einar Kvernberg <alf.kvernberg@c2i.net>
Ole-Petter Johansen     92286181                 Ole Petter Johansen <Ole.Petter.Johansen@imatis.com>
Bjørge Wiersdalen       99247748                 Bjørge Wiersdalen <BWIE@Statoil.com>
Ivar Svalastog          99266043                 Ivar Svalastog <ivar.svalastog@hib-as.no>
Kim Pedersen            98068286                 Kim Pedersen <KEPED@hotmail.com>
Erik Sannerholt         99399222                 Erik Sannerholt <erisann@frisurf.no>


Trygve Kortner          35007324 91719122 Trygve Kortner <trygve.andreas.kortner@ineos.com>

HIP-BIL Kontor          35511405                 post@hip-bil.org
Hans Jan Johnsen        35511405                 hydrohallen@hip-bil.org
Stål Wik Sture          35924298    41455920 Stål Wik Sture <Stal.Wik.Sture@BIS.productionpartner.com>

Mona Johansen           95878679                 Mona Johansen <motjoh@start.no>
Heidi Elise Eikeland    90026222
Jane Knagenhjelm        90558313
Marion Tallaksen        93232126                 Marion Tallaksen <mtal@online.no>
Gry Pedersen            99594223
Tiezheng Lu             46929827                 Lu Tiezheng <Lu.Tiezheng@recgroup.com>
Per Rørvik              35922551    99519958 Per Rørvik <per.christian.rorvik@ispartner.com>
Tore Klevjer                                     Tore Klevjer <TORKLE@Statoil.com>
Jan Olav Strømsvaag     24158428    41807769     Jan Olav Strømsvaag <jan.olav.stromsvaag@yara.com>
Odd Larønningen         35007383    97657981     Odd Larønningen <Odd.Laronningen@Ineos.com>
Eva Thorjussen          35563612    97569303     Eva Thorjussen <EVTHO@Statoil.com>
Tove Boyesen            24158238    97586925     Tove Boyesen <Tove.Boyesen@yara.com>
Marianne Mæhlum         35924442    91153504     Marianne Mæhlum <Marianne.Mahlum@Hydro.com>
Mette Ovastrøm          95704871                 Mette Ovastrøm <MEOV@Statoil.com>
John-Tore Tollefsen     35923507    90125329 John-Tore Tollefsen <jototoll@online.no>; John-Tore Tollefsen <john.tore.tollefsen@yara.c
Tormod Halvorsen        35923172                 Tormod Halvorsen <tormod.halvorsen@edb.com>
Kenneth Johnsen         35924819
Frank Molid
Liv Kari Sivertsen      35924549
Oddvar Gule             35510858    97658017 Oddvar Gule <odgule@online.no>
Terje Gaaserud          35922540    45606447 Terje Gaaserud <terje.gaaserud@hydro.com>
Helge Thorsberg         35501706
Eirik Lutro             35923134    48024689 Eirik Lutro <eirik.lutro@ispartner.com>
Dag Aas                 90651126                 Dag Aas <Dag.Aas@ispartner.com>
Aanund Jore             24158312    91510015 Aanund Jore <aanund.jore@yara.com>
Helge Cato Johnsen      35963721    91115719 Helge Cato Johnsen <hcjohns@frisurf.no>
Maria Skaraas           91804298                 Maria Skaraas <maria.skaraas@yara.com>
Marita Hansen           97717073                 Marita Hansen <marithan@broadpark.no>
Eirik Lunde             93036384                 Eirik Lunde <EILUN@Statoil.com>
Unni Bergene Johansen   99290189                 Unni Bergene Johansen <UBJ@Statoil.com>
Arne Klaveness          48009490                 Arne Klaveness <Arne.Klaveness@hydro.com>
Robert Aasheim          90059016                 Robert Aasheim <ROBAAS@Statoil.com>; Robert Aasheim <robert2a@online.no>
Hanne Baumann           90924592                 Hanne Baumann <HMBA@Statoil.com>
Fokke van der Meer      35511534                 Fokke van der Meer <fokke.meer@c2i.net>
Oddbjørn Strand
Sven Ove Oterholt       35007250    97511970 Sven Ove Oterholt <sven.ove.oterholt@ineos.com>
Atle Knudsen            35923924    99238878 Atle Knudsen <Atle.Knudsen@BIS.productionpartner.com>
Finn Kåre Antonsen      35923127                 Finn Kåre Antonsen <finn.kare.antonsen@hydro.com>
Trond Moen            35924087               Trond Moen <trodn.moen@hydro.com>
Henning Skåra                    90931197 Henning Skåra <hskaara@online.no>
Halvor Nordskog
Roald Jensen
Roar Eriksen          35923318   90627837 Roar Eriksen <roar.eriksen@hydro.com>
Gunnar Iversen                               Gunnar Iversen <Gunnar.Iversen@yara.com>
Geir Sundmark         91803274               Geir Sundmark <geir.sundmark@addcon.net>
Geir Tangenes         99519974               Geir Tangenes <g.tangenes@sic-processing.no>
Sven O.Oterholt       97511970               Sven Ove Oterholt <sven.ove.oterholt@BIS.productionpartner.com>
Stig Are Karlsen      91886816               Stig Are Karlsen <stig.are.karlsen@yarapraxair.com>
Knut Løvseth                                 Knut Løvseth <Knut.Lovseth@Ineosnordic.com>
Pål Klavenes          95142187   24158431 Pål Klavenes <pal.klavenes@yara.com>
Svein Hansen          47828025               Svein Hansen <svein.hansen@yara.com>
Kjell Erik Sundberg   35922185               Kjell Erik Sundberg <Kjell.E.Sundberg@BIS.productionpartner.com>
Ruben Schulkes        48143270               Ruben Schulkes <RUBS@Statoil.com>


Jan B. Rønhaug        35510442               Jan B. Rønhaug <j-roenha@online.no>
                         Komm.

                         Leder H.styre
                         Styremedlem H.s.
                         Sekretær H.s.
                         Kasserer H.s.
                         Styremedlem H.s.
                         Styremedlem H.s.
                         Styremedlem H.s.




@BIS.productionpartner.com>




                         Styremedlem H.s.




                         Styremedlem H.s.
                         .




                         Styremedlem H.s.
                         Styremedlem H.s.




                         Leder H.styre
                       .




dberg@BIS.productionpartner.com>
Gruppekontakter i HIP-BIL 2008
        Idrettsgren    Gruppekontakter i styret
Aerobic               NN, Alf Einar
Badminton             Heidi, NN
Bordtennis            Heidi, Alf Einar
Bowling               Mette, Bjørge
Fotball               Jan Olav, Atle
Friidrett             Mette, Bjørge
Golf                  Mette, Bjørge
Håndball              Jan Olav, Atle
Innebandy             NN, Atle
Orientering           Mette, Bjørge
Pensjonstrim          Jan Olav, Robert
Ski                   Arne, Robert
Skytning              Heidi, Alf Einar
Skøyter               NN, Arne
Squash                Jan Olav, Robert
Sykkel                Heidi, Alf Einar
Tennis                Arne, Robert
Trim/Idrettsmerke     Mette, Bjørge
Hydrohallen           Ivar

				
DOCUMENT INFO
Shared By:
Categories:
Tags:
Stats:
views:4
posted:8/26/2012
language:
pages:7