Docstoc

Blad1 - Concept4Web

Document Sample
Blad1 - Concept4Web Powered By Docstoc
					Rooster vanaf 6 september tot aan de herfst.
                                        maandag                                                                                  dinsdag
  Tijd           Spinzaal                 Aerobic             Striding/fitnesszaal         Tijd          Spinzaal                Aerobic             Striding/fitnesszaal
 9:00    Spin tour             Total=Step, shape & interval. Striding                       9:15   Spin & Buik                                             Striding
 10:00   Spin easy 40 min      Zumba                                                      10:00                       Pump
 10:45                         Fysioshape                                                 10:45
 11:00                                                                                    11:00                                    (Seniorfitness, BVA) ♦
xxxxxx   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx           13:30    xxxxxxxxxxxxxxx    Shape         xxxxxxxx    voordeur is dicht.
 15:00                         Seniorfit                                                  15:00
 16:00                                       Groepsles jeugd fitness                      16:00
 17:00                                       Groepsles jeugd fitness                      17:00
xxxxxx   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx          xxxxx                        xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                                                                                                   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                           xxxxxxxxxxxxxxxxxx
17:45                          (pump, BVA) ♦                                              18:00
 18:30   Spin tour 60 min                                                                18:30                        Zumba                       Striding *
18:45                          Jam-clubdance                 Striding *                   19:00
 19:30   Spin tour                                                                        19:30    Spin tour          Shape                       Striding
 19:45                         Shape                                                      20:00
20:45                          (Total=Step, shape & interval, BVA) ♦                      20:30    (Spin, BVA)♦       Easyflow-poweryoga

                                       woensdag                                                                                 donderdag
  Tijd          Spinzaal                 Aerobic                  Striding/fitnesszaal     Tijd           Spinzaal               Aerobic             Striding/fitnesszaal
  9:00                         Shape                                                        8:00   Spin tour
 9:15    Spin fatburn 60 min                                                                9:00                      Pump
 10:00                         Balance(pilates, taichi & yoga)                            10:00                       Pilates                     Striding
10:15                                                            Striding                 10:15
 10:30                                                                                    10:30
 11:00                         Seniorfit                                                  11:00
xxxxxx   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx          xxxxxxxxxxxxxxxxxxx     xxxxx                        xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                                                                                                   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                     xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 15.30                                                                                    15.30                       Streetdance 7-9
 16:00                                                                                   16:30                        Streetdance 10-13
 17:00                                                                                    17:30                       (Streetdance 13+, BVA) ♦
xxxxx    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx         xxxxxxxxxxxxxxxxxxx     xxxxx                        xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
                                                                                                   xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx                     xxxxxxxxxxxxxxxxxx
 18:30   Spin tour             Step                                                       18:30                       Pump
19:30    Spin tour             Pump                              Striding *               19:30    Spin tour 60 min   High Impact/attack
 20:30                         Zumba                                                      20:30                       Shape-pilates         (Striding, BVA)♦
                                          vrijdag                                                                                zaterdag
  Tijd          Spinzaal                    Aerobic                 Striding/fitnesszaal    Tijd          Spinzaal               Aerobic          Striding/fitnesszaal
  9:00                          Shape-fysio                                                  9:00
 9:15    Spin tour 60 min                                                                    9:15                                               Striding
 10:00                          Easyflow-poweryoga                                          10:00
10:15                                                              Striding                10:15                           Step*
 11:00                          Seniorfit                                                  11:15                           Zumba *
 12:00
xxxxx    xxxxxxxxxxxxxxxxx      xxxxxxxxxxxxxxxxx                  xxxxxxxxxxxxxxx                  * Let op! Kleine verandering in de begintijd!!
 17:00                          (Jeugdfitness, BVA) ♦                                               ♦ BVA = Bij voldoende aanmelding.
18:00                                                              Striding basic                     Wij bellen u wanneer de les doorgaat.
18:45    Spin tour
19:45                           Balance (pilates, taichi & yoga)                                    Tijdsduur lessen, mits anders aangegeven.
                                                                                                    Zaal 1             50 minuten
                                                                                                    Zaal 2             55 minuten
                                            Zondag                                                  Zaal 3             40 minuten
 Tijd            Spinzaal                    Aerobic                Striding/fitnesszaal
 9:30    Spin tour 60 min
10:30                           Attack/high impact                                                  Algemeen:
11:30                           Pump                                                                Let op! Bij Striding werken we met inschrijflijsten.
                                                                                                    Bij minder dan 3 personen gaat de les helaas niet door.
Dag                Fitness + algemene openingstijden                       Douches
Ma       08:30 - 13:00 uur       15:00 - 22:00 uur                 09:00   - 21:50 uur              Sportstudio BodyFit
Di       08:30 - 13:30 uur       14:30 - 22:00 uur                 09:00   - 21:50 uur              Meidoornlaan 1a
Wo       08:30 - 13:00 uur       15:00 - 22:00 uur                 09:00   - 21:50 uur                 6241 BN Bunde
Do       08:30 - 13:00 uur       15:00 - 22:00 uur                 09:00   - 21:50 uur              043- 3645493
Vr       08:30 - 13:00 uur       15:00 - 21:00 uur                 09:00   - 20:50 uur              info@bodyfitbunde.nl
Za       09:00 - 13:00 uur                                         09:00   - 12:50 uur              www.bodyfitbunde.nl
Zo       09:00 - 13:00 uur                                         09:00   - 12:50 uur

         Fitnessbegeleiding op afspraak:
         Maandag t/m vrijdag     09:00 t/m 12:00
                                 18:00 t/m 21:00
         Fysiotherapie op aanvraag.
         Kinderopvang :          Woensdag- en zondagochtend.

				
DOCUMENT INFO
Shared By:
Categories:
Tags:
Stats:
views:2
posted:8/26/2012
language:Unknown
pages:6