tilliltsvalgtepr 1 010104

Document Sample
tilliltsvalgtepr 1 010104 Powered By Docstoc
					NAVO (Helseforetakene / sykehusene samt og rusinstitusjonene
under helseforetakene)
                      Navn                Tlf. jobb     E-Mail
Helse Sør             Olav Sannes Vika   33 34 29 00 olav.sannes.vika@piv.no
Regiontillitsvalgt                       93 01 91 23
HTV, SBHF             Rita C. Bermingrud 32 80 43 78 ritacecilie@hotmail.com

SB-HF, BUPA-          Glenn Ringdal       32 86 19 60   glenn.ringdal@sb-hf.no
ungdomsenheten
SB-HF, BUPA,          Erlend Sunde        32 80 38 73   SUER@sb-hf.no
poliklinikken
Brøholt b&b-sent      Inge Larsen         31 29 48 10   LASV@sb-hf.no
Fjellbrott            Anita Stråle        32 27 42 33   anita.straale@sb-hf.no
Frognerlia            Svein Tøften        32 84 60 88   svein.h.toften@hs-hf.no

Habiliteringsteamet   Wenche E. Jakobsen 32 24 57 04    wenche.e.jackobsen@sb-hf.no
                                         956 85 082
Haugfoss              Liv Gunnerød       32 78 44 11    liv.e.gunnerod@sb-hf.no
Lerberg behandl.      Stine Østerød       32 25 26 21   ostfam@online.no
senter
Spesialenheten        Liv-Unni Rørås      32 21 87 40   liv.unni.roraas@sb-hf.no
                                          977 27 907
Rusinstitusjoner

Tyrifjord             Steinar Martinsen   32 78 68 50
behandlingssenter     Elisabeth Stokkan
                      Flått (vara)
VÅKS                  Kenneth Kvisle      33 30 67 70
Ringerike Sykehus
HTV                   Tove Solum          32 11 62 33 tove.solum@ringerike-sykehus.no
Røysetoppen           Marianne Strøm      32 15 74 50 mari-
behandlingssenter                                     anne.strom@rps.helse.buskerud-
                                                      f.telemax.no
Helse Blefjell
HTV                   Harald Bårdseth     416 09 846    harald.baardseth@ks.ble.no

KS (kommunene og fylkeskommunen)
                       Navn                Tlf. jobb     E-Mail
Buskerud
fylkeskommune
HTV - samt Lier vg. Lena Ask Røed         32 06 24 00   lena-ask.roed@skole.bfk.no
skole
Kommunene:
Drammen HTV           Birger W. Nilsen    32 27 68 00 birger.nilsen@drammen.komm
                                                      une.no
Drammen               Marit M. Bosness    32 27 68 00 marit.monso-
                                                      bosness@drammen.kommune.
                                                      no
Drammen               Merete Taang Larsen             merete.taang.larsen@dramme
                                                      n.kommune.no
Drammen          Ann Kristin Straume 32 88 39 80                annkristin@min-ilder.com
                                     977 24 947
Lier kommune HTV Gry Johannessen 32 22 03 08                    gry.johannessen@lier.kommu
                                     951 31 467                 ne.no
TV               Hilde Kari Joramo                              hilde.kari.joramo@lier.kommu
                                                                ne.no
Røyken                        Kontakt
                              fylkessekretær
Hurum HTV                     Solveig Pettersen   32 79 71 00 solveig.pettersen@hurum.kom
                                                  992 29 669 mune.no
Nedre Eiker HTV               Marie Lundblad      32 23 27 19 marie.lundblad@nedre-
                                                              eiker.kommune.no
Nedre Eiker                   Dag Kirkebøen                   dag.kirkeboen@nedre-
                                                              eiker.kommune.no
Øvre Eiker HTV                Trond Aasland       32 75 84 18 troaasl@online.no
Øvre Eiker                    Inger Svardal
Modum HTV                     Gunn Hege           32 78 87 44 gunn.kjolstad@modum.komm
                              Kjølstad                        une.no
Modum                         Siv Gunhild Grøneng             siv.groneng@modum.kommun
                                                              e.no
Sigdal HTV                    Liv Astrid          32 71 14 00
                              Johansen
Kongsberg HTV                 Wivi-Ann Bamrud 32 86 60 78 wivi-
                                                  481 66 078 ann.bamrud@kongsberg.kom
                                                              mune.no
Kongsberg                     Helene Gabrielsen   32 72 31 91 fam.gabrielsen@c2i.net
-TV Barnehage/ Undervisning
Kongsberg                     Tone Bråten         32 86 63 10   tone_braaten@yahoo
-TV sosial tjenesten
Kongsberg                     Hanne-Berit         32 86 63 29   hanne.beritsettemsdal@kongs
-TV pleie og omsorg           Settemsdal                        berg.kommune.no
Flesberg/Rollag               Kitt Kaasali        32 76 06 00
kontaktperson
Nore og Uvdal                 Kontakt
                              fylkessekretær
Flå                           Berit Schiøtz       32 05 36 00 bschiotz@online.no
Nes                           Kari Ribberud       32 07 09 60 kari.ribberud@nes-
                                                              bu.kommune.no
Gol                           Linda Forfot        32 02 90 00 linda.forfot@gol.kommune.no
Ål                            Magne Ilstad        32 08 50 00 magne.ilstad@aal.kommune.n
                                                              o
Ål                            Janne T. Nymoen
Ål                            Sissel Solberg                    tronnrun@frisurf.no
Hol                           Helge Bergstad      412 06 349
Hol                           Trine Raknes        32 09 21 39   trine.raknes@hol.kommune.no
Hemsedal                      pt. ingen medlemmer
Krødsherad                    Gro Plassen         32 14 96 26 groplassen@hotmail.com
Ringerike HTV                 Linda Solstad       977 82 344 lindasolstad@hotmail.com
Ringerike                     Marthe Løkke        911 89 999 marthe_loekke@hotmail.com
                              Sørengen
Hole                          Siv Rørvik          32 16 12 06 siv.rorvik@hole.kommune.no
HSH (private institusjoner rus, psykiatri og barnevern samt
kirkens familievernkontor)
                         Navn                   Tlf. jobb E-Mail
Modum bad                Halldis Instefjord    32 78 97
                                               00
Bergflødt rehab.         Bente Dalseng         32 22 68   bente.dalseng@tiscali.no
senter                                         00
Finnerud gård            Kine Anett Sveum      32 78 24   kineanett@hotmail.com
                                               80
                                               917 44
                                               013
Solgløtt            Trude Nordahl              32 20 45   trunorda@online.no
ungdomshjem                                    80
Bjørklund           Tommy Olsen                32 13 52   tommyol5@frisurf.no
barnehjem                                      08
Fam.rådgivningsktr. Gunvor Ek                  32 12 33
Ringerike                                      44

STATEN ( Kriminalomsorgen samt Statens barne – og familievern)
                                    Navn                                   Tlf. jobb    E-Mail
Kriminalomsorgen
Regiontillitsvalgt                 Georg Wroldsen                         35 98 39 22
Kriminalomsorgen Sør
Statens barne – og
familievern
Regiontillitsvalgt Region Sør      Vidar Byholt                           33 13 51 70
                                                                          413 24 692 m
Familievernkontoret                Anders Opsahl                          32 27 72 60 and.o@online.n
                                                                          924 32 820
Fagteam Drammen                    Kari Stenseng                          32 27 69 61 får ny e-postad
Familietiltak Drammen
Ilaug barnevernsenter              Kim Roger Næss                         32 24 41 02   Gamle Kongeve
                                                                          917 84 274
-------------                      ----                                                 --------------
Sundstedstråkka                    Anette Ø. Eriksen                      32 25 02 21
barnevernsenter                                                           980 67 774
-vara                              Nina Borgersen                         32 25 02 00
Erik Børresen barnehj.             Stian Solli Aas                        32 83 64 26   ebbarn@online
 - vara                            Vibeke S. Eilertsen                                  vibekese@hotm
Solstrand barnehjem                Bjørn Schjørlien                       32 13 41 36   bj_schj@tiscali

				
DOCUMENT INFO
Shared By:
Categories:
Tags:
Stats:
views:32
posted:6/20/2012
language:Norwegian
pages:3