AS kursus deltagerliste by 5o62X0hJ

VIEWS: 87 PAGES: 2

									                                                                            Rettet den 29.10.04




Deltagerliste
Kursusnr: DA.1.51.04
Titel:    Udviklingskursus i dansk, historie og billedkunst i almen studieforberedelse

Kursusledere:
Claus Nielsen, Dansklærerforeningen, aalcn@vuc.nja.dk
Gunvor Severinsen, Dansklærerforeningen, Gunvor.Severinsen@skolekom.dk
Jacob Jensen, Historielærerforeningen, jj@gladsaxegymnasium.dk
Annemarie Kastberg, Gymnasiets Lærere i Billedkunst og Design, AK@aasg.dk
Signe Poulsen, Gymnasiets Lærere i Billedkunst og Design, signepoulsen@tdcadsl.dk


Deltagere:                  Skole:                        Mailadresse:
Agnete Fog                  Ingrid Jespersens Skole       fo@ijg.dk
Anne Bryld                  VUC Vejen                     anne.bryld@stofanet.dk
Anne Houe                   Christianshavns Gymnasium     anne@houe.dk
Annelise Schou Pedersen     Hasseris Gymnasium            AP@hasseris-gym.dk
Annette Elbek               Vestfyns Gymnasium            annette.elbek@skolekom.dk
Annette Mørkholm            Høje-Taastrup                 am1@sol.dk
                            Amtsgymnasium
Barbara Illum               Hasseris Gymnasium            bi@hasseris-gym.dk
Bente Als                   VUC Nordjylland               bea@vucnordjylland.dk
Birgitte Christiansen       Grenaa Gymnasium              bckr@orangenet.dk
Birgitte Dencker Sørensen   VUC Syd                       birgittedencker@mail.dk
Birgitte Klausen            Christianshavns Gymnasium     BK.CG.@CI.KK.DK
Birgitte Sørensen           Amtsgymnasiet i Roskilde      gitte.og.niels@mail.dk
Bodil Andersen              Midtfyns Gymnasium            Bo@midtfyns-gym.dk
Charlotte Eriksen           Køge Gymnasium                charlotte.eriksen@mail.dk
Ejnar Bech                  Støvring Gymnasium            eb@sgy.dk
Elisabeth Frank-            Svendborg Gymnasium           Ef@svendborg-gym.dk
Rasmussen
Elisabeth Kristiansson      Frederiksberg Gymnasium       krarup@mail.dk
Elisabeth Rask              Vestfyns Gymnasium            bodebjerg@adslhome
Ena Ørum Mogensen           Høje-Taastrup                 ena.oerum.mogensen@skolekom.dk
                            Amtsgymnasium
Gitte Raarup                Ingrid Jespersens             gitte.raarup@teliamail.dk
                            Gymnasieskole
Hanne Christiansen          Hasseris Gymnasium            hchr@hasseris-gym.dk
Hans Jørgen Lych Larsen     VUC Vejen                     rihl@vuc-ribeamt.dk
Helga Toft                  Grenaa Gymnasium              ht@grenaa-gym.dk
Helge Land Hansen           Amtsgymnasiet i Roskilde      helge_land_hansen@hotmail.com
Helle Bøggild               Rosborg Gymnasium             Boe@rosborg-gym.dk
Helle Trier                 Helsinge Gymmasium            helletrier@get2net.dk
Inger Damskier              Rosborg Amtsgymnasium og      id@rosborg-gym.dk
                            HF



                                                                                             1
                                                                          Rettet den 29.10.04



Inger Hein Jensen           VUC Syd                     inger.hein.jensen@skolekom.dk
Inger Schildt Rasmussen     Christianshavns Gymnasium   isr@ofir.dk
Ingrid Minor Kromann        VUC Nordjylland             aalki@vuc.nja.dk
Jan Chidekel                VUC Syd                     Jan.chidekel@skolekom.dk
Jette Tikjøb Olsen          Støvring Gymnasium          Jette.tikjoeb@vip.cybercity.dk
Jørgen Kirkegaard           Frederiksberg Gymnasium     JKirkegaard@get2net.dk
Julie E. Kjærgaard          Amtsgymnasiet i Roskilde    Kjaergaard-Sunesen@mail.tele.dk
Karen Ørberg                Støvring Gymnasium          ke@sgy.dk
Kirsten D. Johnsen Harder   Støvring Gymnasium          johagama@mail.dk
Kirsten Larsen              Helsinge Gymnasium          amled@email.dk
Lisbeth Lage                Vejen Gymnasium og HF       l.lage@get2net.dk
Marianne Trenkner           Grenaa Gymnasium            mt@grenaa-gym.dk
Morten Pape Nielsen         Nykøbing Katedralskole      naestved@yahoo.com
Niels Mandrup Andersen      Køge Gymnasium
Ole Andreassen              Helsinge Gymnasium          oleogmaud@privat.dk
Ole Tetens Lund             Svendborg Gymnasium         otel@mail.dk
Peter Keller Hansen         Midtfyns Gymnasium          p.keller@midtfyn.net
Sine D. Kristensen          Århus Katedralskole         sineognils-henrik@mail.tele.dk
Stine Johansen              Frederiksberg Gymnasium     stifinder@ofir.dk
Susanne R. Kall             Århus Katedralskole         richardtkall@mail.dk
Tine Frank                  Nykøbing Katedralskole      Tine.frank@nykat-gym.dk
Torben Jakobsen             Lemvig Gymnasium            ja@lemvig-gym.dk
Tove Møller                 Vejen Gymnasium og HF       tovemoller@mail.tele.dk
Vibeke Andersen             Lemvig Gymnasium            va@lemvig-gym.dk
Vigand Rasmussen            Rosborg Amtsgymnasium       rghvr@rosborg-gym.dk




                                                                                           2

								
To top