Docstoc

Medewerkers_Nov

Document Sample
Medewerkers_Nov Powered By Docstoc
					Johannesburg
Posbus 412982
Craighall 2024
Tel.: 011 889 0665
Faks: 011 889 0975

Caxton House
Jan Smutslaan 368
Craighall

www.rooirose.co.za

Redakteur
Martie Pansegrouw

Ontwerp & Uitleg
Karyn Harrison
Linda Ehlers

Teksredakteurs
Hugonette Theron
Elmarie Otto

Produksiebestuurder
Neville Bateman
neville@caxton.co.za

Verhale
Corlia Fourie
corlia@caxton.co.za

Klank en Kleur
Martie Bester
martieb@caxton.co.za

Senior Joernalis en Stilis
Suzanne Venter
suzannev@caxton.co.za


Spesialis Joernalis
Mariette Snyman
mariettes@caxton.co.za

Tuinbouredakteur
Liesl van der Walt
vanderwaltliesl@gmail.com

Kantoorbestuurder
Kinny Sinden_Combrinck
rooirose@caxton.co.za

Redaksionele assistente
Kinny Pretorius
Dorcas Loate
Bemarking
Bemarkingsbestuurder
Dejané Poil
dejanep@caxton.co.za

Bemarking en kompetisies Deidre Dekker
deidred@caxton.co.za


Kaapstad
Posbus 260
Howard Place 7450
Tel.: 021 530 6270
Faks: 021 531 3795

Caxton Gebou
Old Millweg 36
Ndabeni

rooirose@ctp-mail.co.za

Skoonheidsredakteur
Elaine Nixon-Campbell
elaine@ctp-mail.co.za

assistent-skoonheidsredakteur
Emmy Schofield
rooirosebeauty@ctp-mail.co.za

Moderedakteur
Giselle Hön
giselleh@ctp-mail.co.za

Assistent: Susra Morkel

Kosredakteur
Vickie de Beer
vickie@hardrain.co.za

Kosassistent: Nicola Basson

Leefstylredakteur
Cornél Dunn
corneld@ctp-mail.co.za

Joernalis
Cornél Dunn
corneld@ctp-mail.co.za

Gesondheid
Salomé Delport
salomed@ctp-mail.co.za

Medewerkers
Corné Coetzee, Mariëtte Crafford, Nadia de Kock, Henriëtte Linde-Loubser, Lizz Meiring, Martie Preller,
Anys Rossouw, Riana Scheepers, Anet Schoeman, Annamarie Steenekamp, Johann Symington, Leonie van
Rensburg, Suzanne Venter

				
DOCUMENT INFO
Shared By:
Categories:
Tags:
Stats:
views:15
posted:2/25/2012
language:
pages:3