Saaremaa Giidide �hingu atesteeritud giidid by tj39WCkd

VIEWS: 108 PAGES: 2

									                                          Saaremaa Giidide Ühingu atesteeritud giidid
                                              ajavahemikul 24.05.2008- 24.05. 2011

Jrk. nr     Atesteeritava nimi      Kontakt     Atesteerimisel    Riikliku        Kontakt                Töö keeled
                                    telefon     omistatud järk      kutse         E- mail
                                                                 olemasolu
      1.    Abramova, Tatjana       56472795           -             G1        tatjana.abr@mail.ru            vene
      2.    Ess, Sirje              56496065     Giid- praktik        -             sirje77@hot.ee           soome
      3.    Haandi, Aado             5184814     Giid- praktik        -      aado.haandi@syg.edu.ee      eesti, soome
      4.    Kaasik, Eve              5297480     Giid- praktik        -        eve.kaasik@mail.ee            soome
      5.    Kadakas, Ülle           51964286     Giid- praktik        -           ikadakas@hot.ee     eesti, inglise, vene
      6.    Kadarik, Anneli          5257140           -             G1            anneriin@hot.ee           soome
      7.    Kakko, Heli                                -             G1          helikakko@hot.ee         eesti, saksa
      8.    Kallas, Tiiu             5201389     Giid- praktik        -        tiiu.kallas@smail.ee   eesti, soome, vene
      9.    Karelson, Kadi          56648103     Giid- praktik        -       Kadi.karelson@mail.ee       eesti, saksa
      10.   Kask, Riida             53449048           -             G1         riida.kask@mail.ee        eesti, vene
      11.   Koel, Tiia               5291427           -             G1          tiia.koel@mail.ee       eesti, inglise
      12.   Kuntsel Kaja             5125531           -             G1        kajakuntsel@hot.ee      eesti, saksa, vene
      13.   Kuslap, Riina           53855268           -             G1                    -          eesti, vene, soome
      14.   Kärner, Nijole          56563260           -             G1       nijole.karner@mail.ee       vene, leedu
      15.   Kööts, Ene              53422388     Giid- praktik        -         ene.koots@mail.ee         eesti, saksa
      16.   Liivamägi, Linda        56645314           -             G1          linda@saarlane.ee           soome
      17.   Muru, Lii                5211010           -             MG           lii.muru@mail.ee    eesti, inglise, vene
      18.   Mäe, Elle               55945245     Giid- praktik        -            ellevant@hot.ee        eesti, vene
            (Kihelkonna)
      19.   Mäe, Elle (Orissaare)    5048295           -            G1          elle.mae@mail.ee      eesti, inglise, vene
      20.   Männa, Vilve             5071403           -            G1                  -                 eesti, saksa
                                    45 54743
      21.   Noot, Anne              53412395           -            G1         anne.noot@mail.ee         eesti, saksa
      22.   Ojala, Tiina            56663667     Giid- praktik       -           tiinaojala@hot.ee          eesti
23.   Oll, Kristi           5213291          -         G1      kristi.oll@saare.ee         eesti, soome
24.   Paiste, Ingrid        5204962    Giid- praktik    -        Ingrid38@hot.ee           eesti, soome
25.   Peep, Maria           5111334                    G1       mariapeep@hot.ee        eesti, soome, vene
26.   Prii, Merle           5208780          -         G1       merle@aste.edu.ee          eesti, soome
27.   Pärn, Jaan            5051222          -         G1             jp@tt.ee         eesti, saksa, inglise,
                                                                                           vene, soome
28.   Raiss, Arda- Maiga    56940303         -         G1    ardamaiga.raiss@mail.ee    eesti, soome, vene
                            45 56381
29.   Randmaa, Kersti       53830714   Giid- praktik    -   kerstirandmaa@yahoo.com    inglise, prantsuse
30.   Roose, Daisi           5082637   Giid- praktik    -        daisiroose@hot.ee              eesti
31.   Roos, Ülo              5297727   Giid- praktik    -       yloroos@yahoo.com          eesti, vene
32.   Sepp, Edith            5284880   Giid- praktik    -     sepp.edith@gmail.com         eesti, rootsi
33.   Sepp, Tiina            5230010   Giid. praktik    -         tinasepp@hot.ee              rootsi
34.   Siniavski, Leonid      5219549   Giid- praktik    -      leo.siniavski@mail.ee   eesti, soome, vene
35.   Zuping, Maiju         56645057         -         G1       maiju@ametikool.ee        eesti, soome
36.   Tafel, Marget          5102183   Giid- praktik    -      margetta@gmail.com      eesti,vene, soome,
                                                                                              inglise
37.   Timm, Helle            5202268         -         G1   helletimm63@gmail.com               eesti
38.   Tõnus, Tiiu           56473929         -         G1         tiiutonus@hot.ee        eesti, inglise
39.   Vakker, Urve          53443956         -         G1       urvevakker@hot.ee               eesti
40.   Varjas, Marika         5528725   Giid- praktik    -     marika.varjas@mail.ee        eesti, saksa
41.   Tüür, Katrin           5180491   Giid- praktik    -   mail@revalkv.ee               inglise, vene
                            45 28158

Info ja kontakt:

Heli Kakko
Esinaine
Saaremaa Giidide Ühing
E- mail: helikakko@hot.ee
Telef.: 51 75596

								
To top