Naslovnica

Document Sample
Naslovnica Powered By Docstoc
					                                                                                                  Sveučilišni računski centar - Srce
                                                                                                     J. Marohnida 5, 10000 Zagreb
                                                                                                                http://www.srce.hr

Prilog 1. Tehnička specifikacija - Nabava i nadogradnja mrežne opreme za LAN Srca               Cijena:
Grupa 1. - Nabava i održavanje preklopničke opreme LAN-a Srca                                   0.00 kn
1) - Pristupni preklopnik - Tip A                                                               0.00 kn
2) - Optičko sučelje - Tip A                                                                    0.00 kn
3) - Direct attach copper SFP+ kabel 5m - Tip A                                                 0.00 kn
4) - Direct attach copper SFP+ kabel 7m - Tip B                                                 0.00 kn
5) - 40G QSFP+ kabel 1m - Tip A                                                                 0.00 kn
6) - Održavanje opreme u Grupi 1 pod RB1                                                        0.00 kn
Grupa 2. - Nadogradnja sigurnosne opreme LAN-a Srca                                             0.00 kn
1) - Proširenje postojedeg sigurnosnog uređaja ASA 5520 - Tip A                                 0.00 kn
Grupa 3. - Nadogradnja UNIZG-WLAN centralne infrastrukture                                      0.00 kn
1) - Proširenje broja licenci za Cisco WCS - Tip A                                              0.00 kn
                                                                  SVEUKUPNA CIJENA BEZ PDV-a:   0.00 kn
                                                                   SVEUKUPNA CIJENA S PDV-om:   0.00 kn
                                                            Grupa 1. - Nabava i održavanje preklopničke opreme LAN-a Srca
RB                                            Naziv                                       Ponuđena konfiguracija   JM     Kol. Jedinična cijena   Ukupna cijena   Komentar
 1 Pristupni preklopnik - Tip A                                                                                                                      0.00 kn
   Podrška za slijedede IEEE norme:
   802.3z (1000BaseX)
   802.3ab (1000BaseT)
   802.1q (VLAN Tagging)
   802.1p (Traffic Prioritization)
   802.1d (Spanning Tree)
   802.1x (Port based authentication)
   802.1w (Rapid Spanning Tree)
   802.3x (Flow Control)
   802.1s (Multiple Spanning Tree)
   802.3ae (10Gb Ethernet)
   802.1AB LLDP
   802.1ag Connectivity Fault Management
   802.3ac Frame Extensions for VLAN Tagging
   802.3ad Link Aggregation with LACP
   802.3ba 40 Gigabit Ethernet (40GBase-SR4, 40GBase-CR4)
   podrška za Direct attach copper SFP+ kablove                                                                    kom.    2       0.00 kn           0.00 kn

   uređaj treba imati u sklopovlje ugrađenu podršku za DCB (Data Center Bridging) grupu
   standarda i omoguditi nadogradnju programske potpore kad standardi budu gotovi

  redundantno napajanje
  veličina 1U
  propusnost - minimalno 960 Gbps
  veličina jumbo okvira - minimalno 9216 bytes
  Sigurnosne funkcije (kontrola dostupa do preklopnika i upotreba istog):
  username/password, podaci pohranjeni u preklopniku
  podrška vanjskog sustava za autentikaciju/autorizaciju (RADIUS)
  Načini zapisivanja sistemskih događaja:
  UNIX/LINUX syslog
  slanjem SNMP trapova i alarma
  Broj sučelja:
  minimalno 40 x 1/10G SFP+ sučelja
  minimalno 2 x 40GbE QSFP+ sučelja
2 Optičko sučelje - Tip A                                                                                                                            0.00 kn
  10-GbE SFP+ SR
  tip optičkog vlakna: "multimode"
  podržana duljina optičkog kabla minimalno 300 m                                                                  kom.    8       0.00 kn           0.00 kn
  qualified 10G
  optičko sučelje mora biti kompatibilno s pristupnim preklopnikom Tip A*
3 Direct attach copper SFP+ kabel 5m - Tip A                                                                                                         0.00 kn
                                                               Grupa 1. - Nabava i održavanje preklopničke opreme LAN-a Srca
RB                                               Naziv                                               Ponuđena konfiguracija      JM     Kol. Jedinična cijena   Ukupna cijena              Komentar
   10-Gigabit Ethernet propusnost
   duljina minimalno 5 m
   SFP+ priključci s obje strane                                                                                                 kom.   16       0.00 kn           0.00 kn
   kompatibilnost sa svim SFP+ Direct Attach uređajima i mrežnim karticama
   kabel mora biti kompatibilan s pristupnim preklopnikom Tip A*
 4 Direct attach copper SFP+ kabel 7m - Tip B                                                                                                                      0.00 kn
   10-Gigabit Ethernet propusnost
   duljina minimalno 7 m
   SFP+ priključci s obje strane                                                                                                 kom.    6       0.00 kn           0.00 kn
   kompatibilnost sa svim SFP+ Direct Attach uređajima i mrežnim karticama
   kabel mora biti kompatibilan s pristupnim preklopnikom Tip A*
 5 40G QSFP+ kabel 1m - Tip A                                                                                                                                      0.00 kn
   40-Gigabit Ethernet propusnost
   duljina minimalno 1 m
   QSFP+ priključci s obje strane                                                                                                kom.    2       0.00 kn           0.00 kn
   kompatibilnost sa svim QSFP+ uređajima
   kabel mora biti kompatibilan s pristupnim preklopnikom Tip A*
 6 Održavanje opreme u Grupi 1 pod RB1                                                                                                                             0.00 kn
     Održavanje aktivne mrežne opreme LAN-a Srca podrazumijeva održavanje sklopovlja i
     programske potpore za navedenu opremu za rok od 4 godine od dana isporuke i uključuje:
      - podrška putem e-maila unutar 2 h
      - povratni telefonski poziv unutar 2 h
                                                                                                                                 god.    4       0.00 kn           0.00 kn
     - softversko održavanje: upgrade slijededeg radnog dana
     - hardversko održavanje na lokaciji korisnika
     - hardversko održavanje - odziv (rješavanje problema ili instalacija privremenog zamjenskog
     uređaja adekvatnih karakteristika) slijededeg radnog dana

                                                                                                    SVEUKUPNA CIJENA BEZ PDV-a:                                      0.00 kn
                                                                                                    PDV:                                                             0.00 kn
                                                                                                    SVEUKUPNA CIJENA S PDV-om:                                       0.00 kn

Napomena:

*zbog kompatibilnosti s preklopničkom opremom optička sučelja i kablovi bi trebali biti od istog proizvođača kao i preklopnici

                                                                                                                                        M.P.
                                                                                                                                                                (potpis ovlaštene osobe)
                                                                   Grupa 2. - Nadogradnja sigurnosne opreme LAN-a Srca
RB                                           Naziv                                                 Ponuđena konfiguracija    JM     Kol. Jedinična cijena Ukupna cijena           Komentar
 1 Proširenje radne memorije postojedeg sigurnosnog uređaja ASA 5520 - Tip A                                                                                 0.00 kn
   - RAM modul za proširenje radne memorije za Cisco ASA 5520 - minimalno 2GB
                                                                                                                             kom.    2       0.00 kn          0.00 kn
   - ASA5520-MEM-2GB= ili jednakovrijedan*
                                                                                                  SVEUKUPNA CIJENA BEZ PDV-a:                                  0.00 kn
                                                                                                  PDV:                                                         0.00 kn
                                                                                                  SVEUKUPNA CIJENA S PDV-om:                                   0.00 kn

Napomena:
*zbog kompatibilnosti s postojedom sigurnosnom opremom u lokalnoj mreži Srca, traženi moduli za proširenje bi trebali biti
od istog proizvođača ili imati punu i jednakovrijednu funkcionalnost
                                                                                                                                                       M.P.
                                                                                                                                                                   (potpis ovlaštene osobe)
                                                                Grupa 3. - Nadogradnja UNIZG-WLAN centralne infrastrukture
RB                                               Naziv                                                 Ponuđena konfiguracija   JM     Kol. Jedinična cijena Ukupna cijena           Komentar
 1 Proširenje broja licenci za Cisco WCS - Tip A                                                                                                                0.00 kn
   - licenca za 100 AP-ova
                                                                                                                                kom.    1       0.00 kn          0.00 kn
   WCS-APBASE-100 ili jednakovrijedan*
                                                                                                       SVEUKUPNA CIJENA BEZ PDV-a                                 0.00 kn
                                                                                                       PDV:                                                       0.00 kn
                                                                                                       SVEUKUPNA CIJENA S PDV-om:                                 0.00 kn

Napomena:

*zbog kompatibilnosti s postojedom verzijom softvera i licence, tražena licenca mora biti istog tipa
                                                                                                                                                          M.P.
                                                                                                                                                                      (potpis ovlaštene osobe)

				
DOCUMENT INFO
Shared By:
Categories:
Tags:
Stats:
views:4
posted:12/13/2011
language:Croatian
pages:5