Sheet1

Document Sample
Sheet1 Powered By Docstoc
					                               Združenje za letalsko in vesoljsko medicino Slovenije - Slovensko zdravniško društvo
                                                                   SAsMA - SMA

 Priimek              Ime         M e-mail                        U N Str Str clan AP/HF N/NP/P BASIC CAR OOE AsMA K C P                      P
                                                                      SkL SkP AsMA tecaj tecaj  tecaj tecaj tecaj kongr   C C
 Angelski            Risto                                            x                                                 x
 Aplenc              Primoz                                           x                               x
 Avbelj              Irena          irena.avbelj@excite.com                                                                 x                 x
 Bagshaw             Michael        mikebagshaw@doctors.org.uk        x       x                                   x     x x
 Balazic             Joze           joze.balazic@mf.uni-lj.si       x x
 Baloh               Ljubica        ljubica.baloh@pub.mo-rs.si        x   x
 Bercic              Alja           aljabercic@hotmail.com            x            x                                        x
 Bigec               Martin         martin.bigec@mf.uni-lj.si         x                               x
 Bilban              Marjan         marjan.bilban@zvd.si          x   x                                                                       x
 Blatnik Vertot      Olga           inme@siol.net                     x
 Bozic               Matija                                           x
 Bozicek             Franc                                            x
 Brecelj             Ales                                             x   x
 Brecelj Novak       Maja           maja.brecelj@s5.net               x   x                                             x                     x
 Breznikar           Brane                                            x
 Brodnik             Branko         branko.brodnik@guest.arnes.si     x       x                                                               x
 Brucan              Andrej         andrej.brucan@kclj.si             x
 Cakar               Aristotel      aristotel.cakar@siol.net        x x   x                                                                   x
 Cebular             Bostjan                                          x                                                 x
 Celofiga            Rado                                             x                                                     x
 Cerar               Janez                                            x            x                                        x
 Cokan               Andreja                                          x                               x
 Curtd-Christiansen Claus           cchristiansen@icao.int            x       x                                   x     x x
 Daumann             Franz-Josef                                      x       x                                   x     x x
 Dernikovic          Andrej         andrej.dernikovic@siol.net            x                                                                   x
 Dojcinovski Vukovic Natasa                                         x x   x   x                                                               x
 Dolinar             Janko                                        x   x
 Dovsak              Peter       A. peter.dovsak@kclj.si              x                                                 x
 Fakin               Miran                                            x
 Ferfolja            Marino                                               x
 Fijavz              Damjan                                           x                                                     x
 Finzgar             Jurij          jurij.finzgar@siol.net        x                                                         x                 x
 Flis                Vojko                                            x
 Gasparini           Mladen         mladen.gasparini@siol.net       x     x                           x
 Gaube               Janez                                            x                                                     x


U-upravni odbor, N-nadzorni odbor, StrSkL-strokovna skupina za letalstvo, StrSkP-strokovna skupina za pomorstvo, k-konzultant, CC-castni clan, PC-
                                                pridruženi član, P-prisotnost na ustanovni skupščini
                               Združenje za letalsko in vesoljsko medicino Slovenije - Slovensko zdravniško društvo
                                                                   SAsMA - SMA

 Glonar               Ljerka                                              x      x                                                               x
 Gostic               Igor        J.                                      x                                           x
 Gregl                Dominik                                           x x                                                                  x x
 Gregoric             Vida                                                x
 Groselj              Pavel                                               x
 Hero                 Niksa                                               x      x
 Hoenigman            Bojan                                               x                                               x
 Ivanus               Branko         brankoivanus@hotmail.com             x                                                                  x
 Janjatovic Lunic     Nada                                                x
 Jesensek             Franko         franko.jesensek@eunet.si             x                                                                  x
 Jordan               Jon         L. jon.jordan@faa.gov                   x           x                                         x      x x
 Kerbev               Mateja         mkerbev@yahoo.com              x     x                                           x                          x
 Kinkela              Nikolaj     K.                                    x x      x
 Koestler             Wolfgang       wolfgang.koestler@austrocontrol.at   x           x                                         x      x x
 Kopcavar Gucek       Nena           andrej.gucek@guest.arnes.si    x     x           x                               x         x                x
 Korman Franges       Matilda                                             x      x                                                           x
 Korosec              Bojan                                               x
 Kozelj               Mojca       A. mojca.kozelj@mf.uni-lj.si            x      x    x
 Kozelj               Rok         T. rokkozelj@hotmail.com                x           x                                         x            x x
 Kozelj               Tomaz       F. tomaz.kozelj@guest.arnes.si    x     x           x       x      x                x         x              x
 Kristofelc           Frenk          frenk@sgn.net                  x     x           x                      x                  x              x
 Krzic                Irena                                               x                          x                x   x     x
 Kukovec              Alenka         alenka.kukovec@fs.uni-lj.si          x                                           x                      x x
 Kukovec              Joze           alenka.kukovec@fs.uni-lj.si          x                                           x                      x x
 Ladika               Rudolf                                              x
 Lainscak             Mitja                                               x                                           x
 Lasbaher             Miro                                                x
 Lekovic              Jelena         letjel@cg.yu                         x           x                      x
 Levstek              Peter                                               x      x
 Lokovsek             Nina           ninalo@volja.net                     x
 Manfreda Lazar       Irena                                         x     x
 Mekjavic             Igor        B. igor.mekjavic@ijs.si                 x      x    x                                                      x
 Mesec                Anton          anton.mesec@kclj.si                  x                          x                                 x
 Mozina               Gabrijel       gabrijel.mozina@pub.mo-rs.si x       x                                                                  x
 Novak                Silvester      silvester.novak@adria.si             x                                                                  x x
 Pauser Milovanovic   Tatjana                                             x      x                                                           x
 Pavlin               Blaz                                                x                                                                  x


U-upravni odbor, N-nadzorni odbor, StrSkL-strokovna skupina za letalstvo, StrSkP-strokovna skupina za pomorstvo, k-konzultant, CC-castni clan, PC-
                                                pridruženi član, P-prisotnost na ustanovni skupščini
                                Združenje za letalsko in vesoljsko medicino Slovenije - Slovensko zdravniško društvo
                                                                    SAsMA - SMA

 Perosa               Dulio             duilio.perosa@sb-izola.si                 x            x
 Plesivcnik           Drago                                                  x
 Pletersek            Vilko                                                  x                                                               x
 Poles                Janez                                                x x                                         x                         x
 Pongratz             Hans              pongi@compuserve.com                 x         x                                        x      x x
 Pozar                Klara                                                  x                                         x
 Radic                Stjepan      Z.                                        x
 Rozman               Marjan                                                 x    x            x
 Rupnik               Erik              erikrupnik@email.si                       x                                    x
 Salamun              Franc                                            x     x         x                                               x
 Saric                Bogomir           bogomir.saric@propilots.net          x                                                               x
 Skaza                Alenka            alenka.skaza@zzv-ce.si               x    x                                    x
 Smukavec Krajnik     Andreja                                                x
 Starc                Radovan           radovan.starc@kclj.si          x     x         x                               x        x      x
 Starc                Vito              vito.starc@mf.uni-lj.si              x         x                                                       x
 Stare                Zdravko           zdravko.stare@siol.net         x     x                 x                                x            x x
 Svent                Beatrix           beatrix.svent@studioproteus.si       x                 x      x       x        x        x              x
 Tonejc               Saso              saso.tonejc@amis.net                 x
 Travnik              Ludvik                                                 x
 Uzelac               Zdenko                                                 x                                                               x
 Vaupot               Jurij        V.                                        x                                                               x
 Velikanje            Franjo                                                 x                                                                 x
 Verce                Joze              joze.verce@caa-rs.si           x     x                                                               x x
 Vodovnik             Janez        A.                                        x    x                                                          x
 Vodusek              David        B. david.vodusek@mf.uni-lj.si             x                                                         x
 Vujkovac             Bojan           bojan.vujkovac@guest.arnes.si          x    x
 Zargi                Miha            miha.zargi@mf.uni-lj.si                x                                                         x
 Zgur                 Tomaz           tomaz.zgur@kclj.si                     x
 Znidar               Ivan            ivan.znidar@pub.mo-rs.si                    x                                                          x
 Zupevc               Avgust          avgust.zupevc@kclj.si         x        x         x                                   x    x      x         x

 LEGEND:
 Column E: U - upravni odbor - Managing Board
 Column N - nadzorni odbor - Supervisory Board
 Column G: StrSkL - strokovna skupina za letalstvo - Expert Group for Aviation
 Column H: StrSkP - strokovna skupina za pomorstvo - Expert Group for Navy
 Column: clan AsMA - clani AsMA - Members of AsMA


U-upravni odbor, N-nadzorni odbor, StrSkL-strokovna skupina za letalstvo, StrSkP-strokovna skupina za pomorstvo, k-konzultant, CC-castni clan, PC-
                                                pridruženi član, P-prisotnost na ustanovni skupščini
                               Združenje za letalsko in vesoljsko medicino Slovenije - Slovensko zdravniško društvo
                                                                   SAsMA - SMA

 Column P: K - konzultant - Consultant
 Column Q: CC - castni clan SAsMA - Honorary Member of SAsMA
 Column R: PC - pridruzeni clani po clenu statuta 14 - Associated Members as of paragraph 14 of STATUTE
 Column S: P - udelezenci ustanovnega sestanka - Participants of Constitunational Meeting on OCT 24 2001
 Columns from J to O: FAA seminars in U.S.A. and anticipated participants of AsMA Congress in Montreal May 2002




U-upravni odbor, N-nadzorni odbor, StrSkL-strokovna skupina za letalstvo, StrSkP-strokovna skupina za pomorstvo, k-konzultant, CC-castni clan, PC-
                                                pridruženi član, P-prisotnost na ustanovni skupščini

				
DOCUMENT INFO
Shared By:
Categories:
Tags:
Stats:
views:96
posted:11/26/2011
language:Slovenian
pages:4